Inga Norkutė-Žvinienė „Žvaigždžių duetų“ scenoje pasirodys su nauju partneriu – „ventuku“ Karoliu Akulavičiumi

Karolis Akulavičius ir Inga Norkutė-Žvinienė / Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-02-11 16:05
Projekte „Žvaigždžių duetai. Istorija prasideda iš naujo“ dainininkui Adolfui Jaruliui ir aktorei Ingai Norkutei-Žvinienei visi žadėjo šviesią ateitį ir kelionę iki finalo. Tačiau vos po antrosios laidos filmavimo komisija A.Jaruliui negailėjo kritikos bizūnų, o jo partnerei linkėjo judresnio atlikėjo. Būtent taip ir nutiko. Jau ateinantį šeštadienį projekto mėgėjai galės stebėti Ingą duetu dainuojančią su „ventuku“ Karoliu Akulavičiumi.

„Aš nesu tokia sėdinti karalienė, kuri renkasi partnerius. Prodiuseriai nusprendė, kad aš turėčiau dainuoti būtent su Karoliu., – portalui Žmonės.lt susisiekus su aktore žinią apie pasikeitusį partnerį patvirtino ji. – Karolis – jaunas žmogus, turintis laisvo laiko nuo savo mokslų ir darbo. Be to, jis taip pat gyvena Šiauliuose, tad patogiau ir lengviau repetuoti. Svarbu tik rasti bendrą kalbą, kurią , atrodo, jau radom“.

Portalas Žmonės.lt jau rašė apie tai, kad I.Norkute duetuose dalyvaus su Adolfu Jaruliu. Tuomet aktorė tikino, kad itin džiaugiasi gavusi tokį puikų partnerį. Tiesa, po skaudžių komisijos rykščių antrosios laidos filmavimo metu Adolfas nusprendė: „Ingai reikia naujo partnerio“.

Anot Ingos, Adolfas neatlaikė projekte tvyrančio spaudimo bei negalėjo susitaikyti su projekto taisyklėmis. „Aš kaip suprantu, Adolfas nebegalėjo fiziškai. Man atrodo, kad jam buvo per daug sudėtinga išbūti šiame projekte ir paklusti  jo taisyklėms“, – mintis dėstė I.Norkutė-Žvinienė.

Paklausus, ar ji nesigaili dėl tokio pasikeitimo bei su kuriuo partneriu jai paprasčiau, ji išliko itin diplomatiška: „Kitų porų „Žvaigždžių duetuose“ negali lyginti su savimi, taip ir partnerių kažkaip sverti, kuris geresnis, negali. Kiekvienas žmogus turi savo žavesį“ , – pokalbį baigė Inga.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai