Inga Jankauskaitė pristato naują klipą ir dainą: „Ji – apie būseną, kai esi įsimylėjęs“

Inga Jankauskaitė
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-06-08 10:32
Vasarą talentingoji kūrėja ir atlikėja Inga Jankauskaitė savo gerbėjams dovanoja romantišką kūrinį bei jam sukurtą vaizdo klipą „Aš myliu tave“. Naujausioje dainoje dainininkė sudėjo daugybę jausmų, o vaizdo klipas, pasak kūrėjos, atspindi būseną, apie kurią ir yra šis kūrinys.

„Daina apie tą būseną – labiausiai laukiamą, sunkiausiai sulaikomą, bet įkvepiančią kaip jokia kita. Kai esi lengvas, skrendantis, įsimylėjęs. Tuomet ilgiesi stipriau, miegi jautriau, jauti, kad esi gyvas ir beveik tobulas. Kūrinys yra apie tai. Labai graži daina“, –  pasakoja atlikėja.

Į dainą sudėtus jausmus puikiai atspindi ir vaizdo klipas – lengvas, vasariškas ir, be abejonių, labai romantiškas. Pasak žinomos moters, jį pavyko sukurti būtent tokį, kokio ir norėjosi.

Inga Jankauskaitė
Inga Jankauskaitė

„Klipo norėjau ne siužeto, o būseną atspasakojančio. Bet kaip visuomet, kuo idėja atrodo paprastesnė, tuo daugiau kyla visokių niuansų ją įgyvendinant, tačiau pavyko. Vaizdas malonus, lengvas ir gražiai papildantis dainą. Šiaip ar taip – vasara, po tokio nelengvo ir tamsaus sezono, yra išlaukta. Kaip niekada džiaugiuosi šviesa ir šiluma“, – atvirauja Inga.

Žinoma moteris atskleidė ir artimos ateities planus – be šią vasarą įvyksiančių koncertų bus pristatyta ir autorinės poezijos knyga „Ir tai praeis“.

„Visa tai dovanoja ir įkvėpimą naujoms dainoms, kurių keletas jau įrašytos ir, manau, jog pagrosim jas vasaros koncertuose, kuriuose galėsit įsigyti ir mano karantininį kūdikį – poezijos knygą „Ir tai praeis“. Šią knygą bus galima įsigyti specialiai sukurtoje elektroninėje parduotuvėje“, – teigia kūrėja.

Inga – „Aš myliu tave“:

Naujausi straipsniai