Inga Jankauskaitė pristato naują dainą: „Man tai gražiausia, ką kada nors sukūriau“

Inga Jankauskaitė / Kemel photography nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-02-15 10:42
Vienas ryškiausių pastarojo meto Lietuvos atlikėjų Inga Jankauskaitė, vakar muzikos išsiilgusiems gerbėjams padovanojusi koncertą „YouTube“ platformoje, šiandien pristato naujausią savo singlą „Tau ir man“. Pasak žinomos moters, šios dainos išleidimas rytą po Valentino dienos yra tiksliai tai, ko reikia.

Praėjusių metų pabaigoje I.Jankauskaitė pristatė jau antrąjį savo solinį albumą „Tau ir man“, kuris yra nominuotas tarp geriausių praėjusių metų albumų muzikos apdovanojimuose „M.A.M.A.“.

„Albumas kitoks, nei pirmasis, nes šis jau visai mano – tekstai, melodijos...Ir jie gimę per pastaruosius metus. Todėl ir vientisas. Todėl ir naujas. Todėl ir toks brangus“, – apie albumą anksčiau teigė atlikėja.

Šiandien itin jautrų ir romantišką singlą pristatanti Inga teigia, kad šis kūrinys būtų išleistas, reikėjo išlaukti tinkamos dienos, o rytas po Valentino yra būtent tai. 

„Aš nepasakosiu, kokia man ji svarbi, savo žiūrovams koncertuose jau esu sakiusi, kad man asmeniškai tai gražiausia, ką kada nors sukūriau. Tai labai graži istorija ir labai graži daina.

Ilgai ieškojom jai rūbo, daug kartų keitėm, bandėm, matavomės – labai norėjau jog skambėtų tarsi vedžiotum odą plunksna. O kai norai tokie, tai kur čia paskubėsi. Ir vis dėlto man atrodo, jog ji tiesiog turėjo subręsti. Išlaukti savo dienos, kada jau ir aš pati galėsiu ją nuo savęs paleisti. Rytas po Valentino – tiksliai tai, ko reikia!“, – pristatydama dainą pasakoja talentingoji kūrėja. 

Kviečiame įvertinti naujausią atlikėjos I. Jankauskaitė kūrinį „Tau ir man“:

Naujausi straipsniai