Inga Jankauskaitė pristato Kalėdoms skirtą dainą: „Šį laikotarpį nelabai mėgstu“

Inga Jankauskaitė / V.Vaišvilaitės nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
AA

Visais neseniai naujausią savo albumą „Švyturys“ pristačiusi atlikėja Inga Jankauskaitė šiandien gerbėjus džiugina dar vieną staigmena – dovanoja šventėms dedikuotą kūrinį „Apie tai yra Kalėdos“. Pasak dainininkės, kūrinyje sudėtos mintys, kurios apibūdina šią šventę iš atlikėjos perspektyvos.

Pasak I.Jankauskaitės, jai Kalėdos asocijuojasi su visai kitais dalykais nei daugeliui žmonių, o įvairios šventinės prievolės priveda prie šventinės nuotaikomis dingimo.

„Aš to kalėdinio laikotarpio nelabai mėgstu. Jame pernelyg daug streso, lūkesčių, tempo ir dar, kaip taisyklė, prasto oro. Akivaizdu, kad jei plauksi pasroviui, įtrauks ir išgaruos bet koks malonumas – ne tik švęsti, bet ir duoti, dovanoti, dalintis. Tai taps dar vienu „reikia“, kurio ir taip pilna kasdienybė. Būtent tas primestas „reikia“ yra šventinės nuotaikos vagis. „Reikia“ spėti, „reikia“ pagaminti, „reikia“ nupirkti ir taip toliau, todėl stop, nereikia“, – atvirai pasakoja atlikėja.

Kūrėja atkreipia dėmesį ir į vieną žodį, kuris yra viso ko esmė, neleidžianti užmiršti šventės esmė.

„Kalėdos ateis nepriklausomai nuo to, ar pateisinsite dovanų lūkesčius ir padengsite gausiausią stalą. Jos ne apie tai. Va, visa tai aš ir sudėjau į dainą. Aiškiai, sąžiningai ir atvirai – tai, kas man yra Kalėdos. Sakinys, kuriame svarbiausias žodis YRA. Nepražiopsokite“, – kviesdama išgirsti naujausią dainą, pasakoja atlikėja.

Kadras iš Ingos Jankauskaitės dainos „Apie tai yra Kalėdos“

Naujausią kūrinį I.Jankauskaitė žada pristatyti ir šventiniuose koncertuose, kurie įvyks gruodžio 19 d. Vilniuje, „Compensa“ koncertų salėje bei sausio 1 d. Palangos koncertų salėje. 

„Dainoje „Apie tai yra Kalėdos“ suguldžiau viską, ką galvoju apie šią šventę. Šiaip ar taip, kiekvienas koncertas man yra Kalėdos, todėl laukiu visų tam, kad pabūčiau Kalėdų Seneliu ir įteikčiau jums brangiausia, ką galiu – savo muziką. Naują albumą. Jūs gi žinote – bus labai gera!“ – kviesdama į šventinius koncertus pasakoja kūrėja.

Skaitykite daugiau