Inga Jankauskaitė pasipuoš kostiumu iš dilgėlių audinio

Inga Jankauskaitė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-12-05 12:00
Jau šį šeštadienį prasideda grandioziniai „Lietuvos balso“ finaliniai koncertai. Ypatingai jiems ruošiasi ne tik dalyviai, visa projekto kūrybinė komanda, bet ir vedėjai. Rolandas Vilkončius dairosi dailios eilutės, o žavingoji Inga Jankauskaitė pasipuoš specialiai jai dizainerės Julijos Janus sukurtais kostiumais.

„Kurdama drabužius Ingai derinausi ir prie ryškios „Lietuvos balso“ scenos, ir prie efektingos pačios Ingos išvaizdos. Labai norisi pabrėžti jos moteriškumą“, − pasakoja J.Janus.

Šį šeštadienį viena garsiausių šalies dizainerių I.Jankauskaitei pasiuvo sijoną aukštu liemeniu, giliu skeltuku ir palaidinę, kurios išorė yra pilkos, o vidus – raudonos spalvos. Dizainerė pabrėžia, kad audinys, iš kurio kurtas sijono ir palaidinės ansamblis – labai modernus, progresyvus, sijono klostės krenta labai išraiškingai.

„Šis audinys pagamintas iš dilgėlių pluošto. Labai įdomus ir kontrastingas. Blizga kaip šilkas, o glamžosi kaip linas. Jis banguoja ypatingai, aristokratiškai“, − sako dizainerė.

Įspūdingas pirmasis „Lietuvos balso“ finalinis koncertas su pribloškiančiai atrodančia Inga Jankauskaite ir šmaikščiuoju Rolandu Vilkončiumi – jau šį šeštadienį, 19.00 val. per LNK.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai