Inga Jankauskaitė nostalgiškai prisiminė praeitį: „Mūsų laikais buvo geriau“

Inga Jankauskaitė
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-04-29 10:56
TV3 laidos „Gero vakaro šou“ studijoje viešėsianti garsi Lietuvos aktorė, dainininkė, laidų vedėja Inga Jankauskaitė su nostalgija prisimins laikus, kai dirbo radijuje, dainavo grupėje „L+“ ir papasakos ne vieną smagų nutikimą iš gyvenimo bendrabutyje.

Laidos vedėjams Mindaugui Stasiuliui ir Justinui Jankevičiui klausinėjant apie praeitį, Inga Jankauskaitė papasakojo apie tuos laikus, kai dirbo radijuje, tuomet, pasak jos, viskas buvo visiškai kitaip.

„Šiandien sunku suvokti, kad nebuvo išvis jokio grojaraščio, kad buvo kompaktai ir galėjai groti, ir leisti tokią, muziką, kokią tu nori... Dažniausiai namuose neturėdavai tiek įrašų, kiek nori, bet galėjai paskambinti į radiją bičiuliui ir paprašyt, kad užleistų norimą gabalą. Tie, kas dirbo tais laikais, žino triuką, kad jei nori išeit parūkyt užleidi „Meat Loaf“ dainą „ I would do anything for love“ ir turi laisvų gerų 12 minučių“, – apie darbo radijuje ypatumus pasakojo Inga.

Dar vienas įdomus etapas jos gyvenime – grupė „ „L+”, kurioje ji dainavo kartu su Linu Adomaičiu.

 

 

Inga Janskauskaitė laidoje „Gero vakaro šou“/ TV3 nuotr.
Inga Janskauskaitė laidoje „Gero vakaro šou“/ TV3 nuotr.

„Kartu su Linu Adomaičiu mokėmės Juozo Naujalio muzikos gimnazijoje ir jis pakvietė mane kartu dainuoti. Galvoju, kad kažką gero buvau praeitame gyvenime padariusi, kad man taip pasisekė. Aš labai jam dėkinga buvau, esu ir būsiu“, – šiltai apie Liną Adomaitį kalbėjo Inga ir siuntė jam linkėjimus iš studijos.

Ar pasiilgsti senovės? – klausė Justinas Jankevičius laidos viešnios.

„Tikrai taip.  Aš jau dabar sakau – tikrai mūsų laikais buvo geriau. Tikrai labai gerai, kad tais laikais nebuvo visų šitų telefonų, kamerų, instagramų“, – nedvejodama atsakė I. Jankauskaitė.

 

Inga Janskauskaitė laidoje „Gero vakaro šou“/ TV3 nuotr.
Inga Janskauskaitė laidoje „Gero vakaro šou“/ TV3 nuotr.

Prisiminusi laikus, kai gyveno bendrabutyje, Inga juokavo: „Nėra to, ko negalima suvalgyt su majonezu. Jei turi majonezo ir kečupo – vadinas jau turi ką valgyt“. O keisčiausias patiekalas, kurį gamino – „sasyskų“ (dešrelių) tartaras.

Neapsiėjo I. Jankauskaitė ir be smagaus išbandymo. Kadangi ji yra trijų vaikų mama, Justinas ir Mindaugas surengė patikrinimą – kaip ji geba atsakyti į netikėčiausius vaikų klausimus, pavyzdžiui: Ką reikia daryti, kad atsirastų sesė, o ne brolis? Kodėl močiutė naktį laiko dantis stiklinėj? Kam galima atiduoti brolį, jeigu jis nusibodo? Ir daugelį kitų. Šmaikštūs Ingos atsakymai, pokštai ir juokai – „Gero vakaro šou“ laidoje.

 

Naujausi straipsniai

Atidarykite vasaros sezoną Varėnoje / Projekto partnerio nuotr.

Reklama

D.Praspaliauskas / Stop kadras

Reklama