Inga Jankauskaitė mėgaujasi nauju gyvenimo laikotarpiu: „Mes ruošiamės ir laukiame jūsų visų“

Ingos Jankauskaitės koncertas Trakų pilies kieme/Gretos Skaraitienės/„Žmonės Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-07-26 10:27
Prieš savaitę surengusi didžiausią šios vasaros koncertą istorinės Trakų pilies kieme, aktorė, TV laidų vedėja bei atlikėja Inga Jankauskaitė, atrodo, neturi nei akimirkos poilsiui. Žinoma moteris pristato devyniasdešimtųjų dvasia alsuojantį kūrinį „Nieko daugiau“ bei kviečia į spalio 19 – ąją įvyksiantį solinį koncertą Kauno „Žalgirio“ arenoje.

Pasak žinomos moters, sustoti nėra kada ir norisi klausytojus džiuginti toliau.

„Tiesą sakant, pastaruoju metu kiekvienas koncertas suteikia vis daugiau motyvacijos ir noro lipti į sceną, pristatyti savo kūrybą ir pamatyti klausytojus gyvai, pristatyti jiems naujus kūrinius. Neketinu sustoti to daryti ir toliau“, – teigia Inga.

Ingos Jankauskaitės koncertas Trakų pilies kieme/Gretos Skaraitienės/„Žmonės Foto“ nuotr.
Ingos Jankauskaitės koncertas Trakų pilies kieme/Gretos Skaraitienės/„Žmonės Foto“ nuotr.

„Daina gimė beveik kaip pokštas, žaidžiant tema „iš kur atėjome“. Man visuomet devyniasdešimtųjų pop skambesys atrodė labai stilingas, tad norėjau pažaisti ir pabandyti, o rezultatas jau čia“, – pasakoja moteris.

„Labai liūdna, kai į save ir kūrybą imi žiūrėt pernelyg rimtai, tad kartu su prodiuseriu Pauliumi Jasiūnu dovanojame jums dainą šokiams ir siautuliui, su dedikacija tam laikui, kuriame užaugom ir patys patyrėme pirmas tikras diskotekas. Kol vasara, kol gyvenam ir važinėjam „be stogų“ – mėgaukimės kartu! Tuc tuc“, – humoro nestokoja Inga.

Taip pat kartu su naujausiu kūriniu I. Jankauskaitė atskleidžia, kad jau spalio 19 – ąją Kauno „Žalgirio“ arenoje surengs ambicingą koncertą, kuriame laukia visų klausytojų.

Tai bus jau antrasis talentingosios moters solinis koncertas arenoje. Dar praėjusį pavasarį pirmąjį kartą viešai pristačiusi debiutinį solinį albumą „Mano vienintelis“, pasak moters, tą vakarą atsimena tik per miglą, bet jaučia labai geras emocijas.

„Šitą naują savo gyvenimo laikotarpį galiu pavadinti vienu žodžiu „įsiskanaujam“! Tad spalio 19 -ą vėl kviečiam visus į Žalgirio areną. Jokia kita aikštelė negali jai prilygti savo mąstais. Mes ruošiamės ir laukiam jūsų visų!“, – pasakoja Inga.

Bilietus į ambicingiausią solinį koncertą platina bilietai.lt. Pirmieji bilietai platinami už mažiausią kainą.

Kviečiame įvertinti naujausią I. Jankauskaitės kūrinį „Nieko daugiau“:

Naujausi straipsniai