Inga Jankauskaitė: „Kokia trapi ir permaininga yra žiūrovų meilė...“

Apdovanojimų ceremonijos „Žmonės 2018“ raudonojo kilimo dirigentai
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-17 14:00
Netrukus į apdovanojimų ceremoniją „Žmonės 2018“ rinksis kviestiniai svečiai, mūsų pramogų pasaulio grietinėlė. Jaudulio išties daug, ypač nominuotiesiems. Kokios žvaigždės taps mylimiausios? Kiekvienas savo srityje yra ne tik profesionalas, bet ir talentingiausias, gražiausias, geriausiai įvertintas... Ypatingą renginį patikėta vesti scenos vilkei – aktorei ir laidų vedėjai Ingai JANKAUSKAITEI (37).

Tačiau, artėjant renginiui, paširdžiai virpa net ir patyrusiai vedėjai. „Daug kas priklauso nuo mėnulio, žvaigždžių, planetų išsidėstymo ir nuo to, ar turi su kuo scenoje „mėtytis kamuoliukais“, – neslepia Inga. – Šįkart turėsiu net kelis partnerius – tikiuosi labai gero žaidimo.“

Pernai „Žmonių“ apdovanojimuose Inga pati tapo mylimiausia laidų vedėja. Tada gal dabar žino atsakymą, ar sudėtinga pagauti sėkmės paukštę už uodegos ir kaip pelnyti žmonių meilę?

„Man sėkmė – kaip stichija: jei atkakliai šauksiesi lietaus ir kantriai lauksi – tikrai sulauksi. Kai sėkmė ir žmonių meilė ateina vos pradėjus dirbti, priimi tai kaip įrodymą: aha, vadinasi, teisingai pasirinkau, vadinasi, tai yra mano vieta, mano darbas. Kai matai, kad tai nesibaigia, – džiaugiesi, mėgaujiesi. Bet ilgainiui iš aplinkinių pavyzdžių ir iš savo pačios patirties sužinai, kokia trapi ir permaininga yra žiūrovų meilė“, – gyvenimo pamokas širdyje nešiojasi Inga. Jos atmintyje – ir skaudžios kolegų istorijos, kai didžiulė meilė virsta neapykanta. Tokių istorijų neįmanoma pamiršti. Tai „kaip raudona įspėjamoji lemputė. Ir ji mirksi. Visada“.

Interviu bei fotosesija – naujausiame žurnale „Žmonės“. Šiame numeryje taip pat skaitykite:

Žurnalas „Žmonės" Nr: 3

Issuu is a digital publishing platform that makes it simple to publish magazines, catalogs, newspapers, books, and more online. Easily share your publications and get them in front of Issuu's millions of monthly readers.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai