Inga Jankauskaitė: „Kada, jei ne dabar, sakyti „myliu!“

Inga Jankauskaitė
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-02-13 12:00
Aktorė Inga JANKAUSKAITĖ (38) – amžina mįslė: moka palaikyti aktorystės mitus ir kartu juos sudaužyti aiškiai suvokiama realybe. „Iš tiesų scenos žmonės dirba sunkiai ir juodomis panagėmis, visai be gėlyčių, jie neminta ryto rasa bei žiedadulkėmis, ir švarios kojinės jų stalčiuose nesidaugina“, – juokiasi Inga.

Tris atžalas auginanti moteris sako, kad ji pati buities nesibaido ir su malonumu namie tvarkosi. Netgi praktikuoja tokią meditaciją: jei kas sieloje negerai, yra išvargusi, pirmiausia sutvarko spintą. Tai darydamas tvarko ir save.

Ingai iki šiol kelia nuostabą frazė „gyventi sau“. „Apie ką čia? Motinystė su visais iššūkiais juk yra labiausiai sau!“ – įsitikinusi.

O kaip kasdienybėje nepamesti elegancijos? Būten šiuo žodžiu Inga dažnai apibūdinama. „Tai ne išvaizda, nors ir čia man labiau patinka tvarka, švarios linijos ir mažai detalių. Joks drabužis negali užgožti žmogaus. Idealu, jeigu drabužio niekas net neprisimena. Elegancija – tai kalbos turinys, dar labiau – gebėjimas patylėti. Juk nebūtina visais klausimais gyvenime turėti nuomonę, o jei turi – kas tau sakė, kad gali ją reikšti? Dabar toks tarškėjimo, pliurpimo laikas. Kartais stebiuosi kolegų įrašais socialiniuose tinkluose – juk jie patys šaudo sau į kojas. Tai, kas pasakoma viešai, visada turi pasekmių! Juk tokioje mažoje šalyje jau rytoj susitiksi už kampo! Negana to, gali tekti kartu dirbti! Tas trumparegiškumas vis dar stebina. Bet socialiniai tinklai turi pliusų: kaip su rentgenu aiškiai matai tikrą turinį.“

Interviu bei fotosesija – naujausiame žurnale „Žmonės“

Žurnalas „Žmonės" Nr. 7

Issuu is a digital publishing platform that makes it simple to publish magazines, catalogs, newspapers, books, and more online. Easily share your publications and get them in front of Issuu's millions of monthly readers. Title: Žurnalas „Žmonės" Nr.

Naujausi straipsniai