Ingą Jankauskaitę į filmo premjerą atlydėjo širdies draugas, aktorius Arnoldas Eisimantas

Inga Jankauskaitė ir Arnoldas Eisimantas / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-01-24 19:26
Vilniuje antradienio vakarą pristatytas naujas Emilio Vėlyvio filmas „Zero 3“. Premjeros nepraleido būrys žinomų žmonių. Raudonu kilimu žengė ir aktorė Inga Jankauskaitė (36), pirmąkart viešame renginyje pasirodžius su su širdies draugu, aktoriumi Arnoldu Eisimantu (31), praneša 15min.

Kino teatras „Forum cinemas“ antradienio vakarą buvo tiesiog sausakimšas. Gausybė žinomų žmonių atvyko į naujosios režisieriaus E.Vėlyvio juostos „Zero 3“ premjerą.

Čia taip pat raudonu kilimu žengė ir vieną pagrindinių vaidmenų filme kūrusi Inga Jankauskaitė. Ją atlydėjo mylimasis, aktorius Arnoldas Eisimantas.

TAIP PAT SKAITYKITE: Emilio Vėlyvio „Zero 3“ premjera: raudonu kilimu žengė filmo žvaigždės ir svečiai

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

Inga ir Arnoldas laukdami eilės nusifotografuoti stoviniavo susikibę už rankų. Paklausta, ar aktorių galima pristatyti kaip širdies draugą, Inga nusišypsojo.

„Pristatykite – Inga su draugu. Draugai visi yra širdies. To ir užteks“, – 15min sakė I.Jankauskaitė.

Ingos ir Arnoldo romantiški jausmai vienas kitam jau seniai ne paslaptis jų artimųjų ir draugų aplinkoje.

I.Jankauskaitė ir A.Eisimantas partneriai yra ne tik gyvenime – kartu dirba Klaipėdos dramos teatre. Abu talentingus aktorius žiūrovai gali išvysti ir šiuo metu Klaipėdoje itin populiarioje Gyčio Padegimo režisuotoje istorinėje dramoje „Karalienė Luiza“.

15min primena, kad Inga Jankauskaitė buvo ištekėjusi už notaro Mariaus Stračkaičio. Jiedu 2011 metais susilaukė dvynukų. Sutuoktiniai 2016 metais pasuko skirtingais keliais. Dar vieną sūnų aktorė augina iš pirmos santuokos su Gintaru Plytniku.

TAIP PAT SKAITYKITE: Išsiskyrė aktorė Inga Jankauskaitė: antroji santuoka truko 6 metus

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai