Inga Jankauskaitė apie ryšį su „Lietuvos Balso“ dalyviais: „Traukinys turi važiuoti į abi puses“

Inga Jankauskaitė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-04-02 11:15
Pirmadienį Klaipėdos „Švyturio“ arenoje nuskambės šventinis „Lietuvos Balso“ projekto nugalėtojos Monikos Marijos koncertas. Kartu su atlikėja scenoje pasirodys ir kiti penktojo projekto sezono balsai bei mokytojų kėdėse sėdėję muzikos grandai – Inga Jankauskaitė bei Leonas Somovas, kurie žiūrovams ruošia ypatingą staigmeną.

Vos pasibaigus projektui, „Lietuvos balse“ armijas gerbėjų susirinkę dalyviai savo populiarumo paleisti lengvai nežada – iškart po projekto jie aktyviai koncertuoja visoje Lietuvoje. Tačiau tikras raktas į sėkmę, pasak Ingos Jankauskaitės, nėra tik buvimas scenoje.

„Vienintelis dalykas, kuris tikrai turi perspektyvą – kūryba. Kurkite patys, ieškokite savo unikalaus skambesio, nebijokite eksperimentų. Belskite visur, kur galite, ir bus atidaryta. Scena myli atkaklius ir ryžtingus žmones“, – sako Inga Jankauskaite.

Penktojo sezono mokytoja tikra – projekte užsimezgusias pažintis su savo sričių profesionalais svarbu išsaugoti ir išjungus televizijos kameras, o ji pati, muzikiniais klausimais, visuomet atvira kiekvienam buvusiam komandos nariui.

„Traukinys važiuoja į abi puses! Kitaip tariant, mano durys atidarytos, o toliau tikrai priklauso nuo jų iniciatyvos, poreikio, artimumo. Lengviausiai ir dažniausiai bendrauju su „Žemaitukais“. Su jais labai linksma“, – atvirauja Inga Jankauskaitė.

Šeštojo sezono projekto dalyvių atrankos jau įpusėjo, o norinčiųjų vadintis naujuoju geriausiu šalies balsu – tūkstančiai. Inga Jankauskaitė būsimiesiems dalyviams atskleidžia esminius dalykus, kurie naujiems talentams garantuotų kelią į sėkmę.

„Turėti idėjų. Nuolat jas generuoti ir galvoti patiems, ką nori dainuoti, kaip nori atrodyti, ko nori pasiekti. Nemanyt nė akimirkos, kad kažkas padarys už jus. Mes galime tik padėti, nukreipti, sustyguoti, kartais tiesiog nuraminti“, – atvirauja Inga Jankauskaitė.

Dalyvių atrankos į naująjį sezoną vyks iki pat balandžio 26 dienos. O šiandien, 19:30 tiesiogiai iš Klaipėdos „Švyturio“ arenos, koncerto transliaciją su Monika Marija, ryškiausiais penktojo projekto sezono balsais ir Ingos Jankauskaitės ir Leono Somovo staigmena pamatyti bus galima ir per LNK.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai