Inga Jankauskaitė – apie gyvenimo pamokas: „Ir kvailysčių pridariau, ir visko išbandžiau“

Inga Jankauskaitė / Viktorijos Vaišvilaitės-Skirutienės nuotrauka
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
AA

„Niekas nekaltas, jei tu esi nelaimingas, niekas nekaltas, jei tau gyventi savo gyvenimą yra nuobodu. O nueiti pas psichologą šiame triukšmo amžiuje aš net labai rekomenduoju“, – atvirai kalba viena garsiausių Lietuvos aktorių ir dainininkių Inga Jankauskaitė.

Ji nemėgsta dalinti interviu, pokalbių su žurnalistais ar atviravimų apie savo asmeninį gyvenimą. Ir tam turi pateisinamą priežastį – buvo metas, kai skaudžiai nukentėjo nuo žiniasklaidos. Todėl šiandien prakalbinti Ingą – misija beveik neįmanoma.

Vis dėlto, su žurnalistu Edvardu Žičkumi portalo 15min laidoje „Edvardas Žičkus. Be ribų“ ji kalba apie viską – gyvenimą scenoje ir gyvenimą toli už jos ribų.

Edvardas Žičkus ir Inga Jankauskaitė

„Namai – man mieliausia vieta žemėje, – prisipažįsta I.Jankauskaitė. – Prieš miegą vaikams paruošiu vakarienę, išvedu šunis, susitvarkau namus ir tai yra mano laikas kūrybai. Nes, kai rankos užimtos kažkuo buitišku, galvoje gali gimti pačios jautriausios eilutės“.

Ji – trijų vaikų mama ir 40-mečio sulaukusi Lietuvos žvaigždė, visai nebijanti pripažinti, kad realiame gyvenime yra tokia pati moteris, kaip ir visos. „Ir kvailysčių pridariau, ir visko išbandžiau, – prisipažįsta Inga, kai pokalbis pasisuka apie bėgančius metus ir moters grožį. – Esu tokia pati, kaip ir visos. Bet šiandien esu laiminga moteris“.

Inga Jankauskaitė

Inga neslepia, kad viso interviu metu jaudinosi, o naktį prieš filmavimą ją kamavo nemiga – atvirauti prieš kameras jai tikrai nėra lengva. „Kad tik žurnalistai žinotų, kaip aš bijau jų skambučių“, – laidoje nusijuokia dainininkė, išgirdusi E.Žičkaus pastebėjimą, kad ne vienas jo kolega tiesiog bijo skambinti scenos žvaigždei.

„Tai bus labai nuoširdus ir tikras interviu, kurio metu Ingą Jankauskaitę pamatysime visai kitokią, nei esame pratę matyti ekrane, scenoje ar kino teatre. Ji pati prisipažins, kad yra labai jautrus žmogus, todėl ir saugo savo privatumą, kurio skraistę šįsyk sutiko praskleisti“, – apie laidą sako jos autorius žurnalistas Edvardas Žičkus.

Išskirtinis Ingos Jankauskaitės interviu – sekamdienį 20 val. portalo 15min pokalbių laidoje „Edvardas Žičkus. Be ribų“.

Inga Jankauskaitė (56 nuotr.)
+50
Skaitykite daugiau