Inga ir Arūnas Valinskai taps seneliais – sūnus su mylimąja dovanos anūką

Inga ir Arūnas Valinskai bei jų sūnus Arūnas su mylimąja Viktorija
Autorius: Daiva Kaikarytė
Publikuota: 2018-04-19 11:56
Nebaisu būt seneliu, bet štai miegot su močiute... Tokia dviprasmiška frazė nuskambėjo LRT projekto „Du balsai – viena širdis“ filmavimo metu – ją ištarė komisijos narys Arūnas Valinskas, vertindamas vienos dalyvės pasirodymą.

Tai tiesa – politikas Arūnas Valinskas (28 m.) su mylimąja burnos higieniste Viktorija Denisovaite laukia kūdikio.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

„Vaikiukas gimti turėtų rugsėjį, pirmoje pusėje“, – portalui Žmonės.lt sakė jaunasis tėvas Arūnas Valinskas.

Pokalbio metu jis mylimąją pavadino žmona, bet pora kol kas nėra oficialiai susituokusi, tačiau, kaip smagiai sakė Arūnas, juodu naudoja tokį terminą.

„Ir kol kas yra nuostata tuoktis, kai vaikas jau pats galės savo kojom ateit į vestuves būt liudininku“, – pridūrė Arūnas.

Koks tas naujas jausmas?

„Po pradinio jaudulio vis labiau jaučiasi užtikrintumas ir ramybė. Nors tai didelis pokytis, bet jis – geras, laukiamas, sutvirtinantis ir įpareigojantis susiimti ten, kur anksčiau galbūt galėjai leisti sau būti labiau atsipalaidavęs“, – samprotavo vyras.

Neseniai Į Seimo darbą įsiliejęs Arūnas Valinskas yra įgijęs Tarptautinių santykių ir japonų kalbos bakalaurą Jungtinėje Karalystėje, Lidso universitete (University of Leeds).

„Jaučiu pilietišką pareigą prisidėti prie stiprios vakarietiškos Lietuvos kūrimo. Turiu daug idėjų ir nebijau naujų iššūkių“, – tąkart sakė Arūnas Valinskas jaunesnysis.

Po studijų Arūnas Valinskas jaunesnysis tarnavo Lietuvos kariuomenėje, dirbo NATO 3-iojo ryšių bataliono būryje. Dirbo su informacinėmis sistemomis ruošiantis vykdyti NATO sąjungininkų ir Lietuvos kariuomenės štabų paramą, dalyvavo tarptautinėse operacijose Turkijoje.

Arūnas – santūrumu išsiskiriantis jaunas žmogus. Vis nustebinantis savo gyvenimo pasirinkimais. Kad ir tokiu – sumanymu auginti alpakas. Ar joms užtenka laiko, kai jis dabar tokiuose gyvenimo verpetuose?

„Alpakos dar auga, viskas tvarkoj. Darbas Seime – pakankamai didelis skirtumas nuo tarnybos kariuomenėj, bet matyti viską iš vidaus ir arti yra kur kas įdomiau nei tiesiog stebėti iš pašalės, ir dalyvavimas pačiuose procesuose viską kur kas labiau sustato į vietas. Atėjau dirbti labai įdomiu laiku pas įdomius žmones su dideliu įdirbiu, todėl prie daug ko dar reikia priprasti, bet kuo toliau, tuo labiau jaučiuos savoj vietoj, savose rogėse“, – teigė Arūnas Valinskas jaunesnysis.

Paklaustas, kaip dabar reikės būti su močiute, Arūnas Valinskas vyresnysis juokaudamas atsakė, kad sunkumų gyvenime nebijo.

Žinia visa šeima džiaugiasi, Arūnas teigė niekada su žmona Inga vaikams nedarę spaudimo – jie turi patrys gyventi savo gyvenimą. Garsus vyras prisimena, kad juodu su Inga iš vyresnių spaudimą patyrė ir neretai tai tapdavo įvairių konfliktų priežastimi.

„O kai išgirdau naujieną, išsprūdo frazė: “Seniai laikas„, – sakė Arūnas. – Džiaugiuosi, kad šiuo atveju bus pratęsta Valinskų tradicija, kai atžalos dar pažįsta savo prosenelius. Mudviejų su Inga tėvai – sūnaus seneliai – taip pat su džiaugsmu laukia naujo šeimos nario atėjimo“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai