Inga ir Arūnas Valinskai: „Per trisdešimt santuokos metų ne kartą mėginome skirtis. Bet šiandien esame laimingi!“

Inga ir Arūnas Valinskai
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-10-04 11:59
„Ne pinigai, ne viskuo aprūpintas gyvenimas lemia, kodėl du žmonės yra kartu. Šeimą jungia atsakomybė“, – tikina pramogų pasaulio ryklys Arūnas VALINSKAS (50) ir dainininkė, aktorė Inga VALINSKIENĖ (51). Spalio 3-iąją jiedu atšventė perlines vestuves.

Po trisdešimties santuokos metų Arūnas ir Inga prisipažįsta: esame mėginę skirtis. „Bet jei skyrybos vis dėlto neįvyko, gal tai irgi byloja apie mūsų atsakomybę, o ne tik apie dūsavimus: „Mano kantrybė baigėsi... aš taip nebenoriu... man nusibodo... išeinu į naują gyvenimą.“ Prieš priimdama tokį sprendimą Inga linkusi dešimtkart pagalvoti. Ji įsitikinusi, kad santuokoje turi išgerti visą kantrybės taurę iki dugno ir tik tada gali ją daužyti. Bet taurė turi būti išgerta visa, iki paskutinio gurkšnio, kuriuo jau užspringsti.

Jaunatviška romantika anksčiau ar vėliau praeina, o nuolatinės šventės nebūna net ir pačiose turtingiausiose šeimose, priduria Arūnas. Šeimos kasdienybė yra kur kas paprastesnė: du pavargę žmonės po darbų tikrai ne žvaigždes nori skaičiuoti. Visai normalu, jei net žodžio vienas kitam neištaria. Normalu net jei pešasi iki paryčių. Bet net tada nereiškia, kad santykiai yra išsemti.

Abu pripažįsta, kad požiūris „be liepsnojančios meilės ir aistros – nė dienos“ ilgalaikėms santuokoms negalioja.

„Tikrai nemeluosiu, kad visi mūsų trisdešimt metų buvo beprotiškai laimingi, – neslepia Inga. – Tam tikrais momentais mūsų santuoka buvo žiauriai nelaiminga. Bet šiandien, šią valandą, mes esame laimingi.“

Interviu bei fotosesija – naujausiame žurnale „Žmonės“.

Šiame numeryje taip pat skaitykite:

Žurnalas „Žmonės" Nr. 40

Issuu is a digital publishing platform that makes it simple to publish magazines, catalogs, newspapers, books, and more online. Easily share your publications and get them in front of Issuu's millions of monthly readers. Title: Žurnalas „Žmonės" Nr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai