Ingą ir Arūną Valinskus „Lietuvos balse“ pakeis Deivis ir Renata Norvilai

Inga ir Arūnas Valinskai / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-05-25 11:13
Naujasis LNK televizijos sezonas pažers nemažai staigmenų ir permainų – paaiškėjo, kad gerokai atsinaujinusiame muzikiniame projekte „Lietuvos balsas“ Ingos ir Arūno Valinskų mokytojų kėdėse nebeliks – juos pakeis kitas šeimyninis duetas.

Pirmadienį paaiškėjo, kad Ingos ir Arūno Valinskų vietas „Lietuvos balse“ užims kita muzikali pora – dainininkas Deivis Norvilas su žmona Renata. Šią žinią Žmonės.lt patvirtino LNK atstovas spaudai Gediminas Malaškevičius.

TV3 nuotr.
TV3 nuotr.

Apie tai, kad Arūnas ir Inga Valinskai palieka projektą Žmonės.lt pranešė gegužės pradžioje. A.Valinskas paaiškino, kad darbas „Lietuvos balse“ šiemet trukdytų įgyvendinti kitus poros planus. 

„Dvejus metus iš eilės dėl „Lietuvos balso“ finalo mes praleidome gastroles JAV. Šįmet jų praleisti nebenorime. Šou prodiuseriams pasakėme, kad būdami mokytojais nuo Kalėdų nebegalėtume filmuotis laidose, iš viso praleistume apie tris laidas. Kadangi toks variantas jiems netinka, mokytojais nebūsime“, – Žmonės.lt sakė A.Valinskas. 

Šūsnis pokyčių

Žmonės.lt primena, kad  naujame sezone  mokytojų kėdes taip pat užims dainininkai Rūta Ščiogolevaitė ir Donatas Montvydas.

Žiūrovai taip pat išvys ir naują projekto vedėjų duetą – vietoje Ingos Jankauskaitės ir Rolando Vilkončiaus vedėjų vairas patikėtas linksmiesiems radistams Jonui Nainiui ir Rolandui Mackevičiui.

TV3 nuotr.
TV3 nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai