Inga ir Aivaras Stumbrai Balyje paminėjo 14-ąsias vestuvių metines: „Mums tai tik pradžia“

Ingos ir Aivaro Stumbrų atostogos Balyje / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-08-09 10:30
Iš egzotiškosios Balio salos neseniai grįžusi Inga Stumbrienė neslepia susižavėjimo – sala ne tik jai, bet ir visai šeimai: vyrui Aivarui, dukrai Estelai ir sūnui Gabrieliui paliko didžiulį įspūdį. „Turime vieną taisyklę, jeigu ryžtamės keliauti į egzotinę šalį – niekada nesirenkame to paties maršruto“, – atskleidė I. Stumbrienė.

Į Balį Stumbrų šeima skrido per Paryžių, todėl prieš kelionę paviešėjo ir Prancūzijoje.

„Prancūzijoje aplankėme „Disneylandą“. Ši išvyka – dovana dukrytės gimtadienio proga“, – Žmonės.lt sakė I. Stumbrienė.

Balis visai šeimai paliko didžiulį įspūdį, o kaip pasakojo Inga – ką veikti čia rado visi šeimos nariai.

„Sala yra labai graži, labai egzotiška, turinti gilias kultūros tradicijas. Mus labai viliojo ir įvairios atrakcijos: buvome ir beždžionėlių miške, supomės ant supynių.

Per atostogas dienas mes dažniausiai daliname į keturias dalis. Kadangi keliavome keturiese – kiekvienam leidome susigalvoti ką norėtų veikti. Tarkime jeigu vaikai nori mirkti baseine, ar eiti tyrinėti kiaulių – tą ir darome. Jeigu vyrui pageidauja važinėti po salą – renkamės šią pramogą. Tokiu būdu suderiname, kad visiems būtų smagu ir visi iš atostogų gautų ko nori“, – kalbėjo moteris.

Anot I. Strumbrienės, egzotinių kraštų pažinimas jau yra tapęs šeimos tradicija, o kiekvienais metais Stumbrai renkasi vis kitą kelionės kryptį.

„Turime vieną taisyklę, jeigu ryžtamės keliauti į egzotinę šalį – niekada nesirenkame to paties maršruto. Kad ir kaip būtų buvę smagu kažkur sugrįžti – renkamės vis kitą vietą. Praeitais metais apsilankėme Malaizijoje ir mano šeimai labai patiko visa augmenija, gyvūnija – jie paprašė suorganizuoti kelionę į panašaus tipo vietą“ , – šypsojosi ji.

Kelionėje Inga ir Aivaras su vaikais minėjo svarbią šeimos šventę – 14-ąsias vestuvių metines. Žmonės.lt I. Stumbrienė atskleidė, kad su vyru kiekvienais metais sukaktuvių proga apdovanoja vienas kitas mažais deimančiukais, kurie primena santuokoje nugyventus metus.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

„Mūsų pagrindinė dovana yra kelionė – nusprendėme nedovanoti vienas kitam dovanų ir biudžetą skirti kelionei. Tiesa, turime vieną tradiciją, kiekvienais metais per vestuvių metines mes su vyru į vestuvinius žiedus įsidedame po mažą deimantuką. Jis mums primena metinių skaičių“.

Didžiausia dovana, anot Ingos – laikas praleistas su šeima.

„Mums nėra tokio didelio poreikio pabūti tik dviese. Vyras daug dirba ir pats didžiausias džiaugsmas jam yra pabūti su vaikais: plaukioti su jais baseine, žaisti žaidimus, eiti į džiungles ieškoti įvairios augmenijos“.

Nors žiedus pora sumainė jau prieš 14 metų – šis skaičius Ingai neatrodo didelis. Anaiptol, moteris juokiasi, kad tai tik jų santykių pradžia.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

„Nepasakyčiau, kad 14 metų yra daug. Mano ir vyro tėveliai yra susituokę daugiau kaip 30 metų. Žiūrint į šiandieninę statistiką – kuomet poros dažnai pasuka skirtingais keliais, galbūt, šie skaičiai ir atrodo dideli, bet mums tai tik pradžia.

Mes vertiname pačią santuoką. Suradome vienas kitą, prisiekėme prieš Dievą. Meilė vienas kitam vis dar egzistuoja - jausmas niekur nedingsta. O problemas, kurios atsiranda kiekvienoje poroje mes sprendžiame, nebėgame nuo jų. Kartu esame ne dėl socialinio statuso, išvaizdos ar finansinės padėties. Mus sieja tikra meilė, pagarba vienas kito norams. Aš iki šiol atsimenu mums pasakytus kunigo žodžius: „Santuoka yra dviejų žmonių, dviejų deimantų viso gyvenimo šlifavimas“. Negalima pažinti žmogaus iš karto, reikia ieško bendrų sąlyčio taškų, kompromisų. Kiekvienas žmogus yra individualus, o gerbiant žmogų visa tai yra įmanoma“, – mintimis dalijosi Inga.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai