Inga Budrienė Dubajuje dalyvavo itin prabangiose vestuvėse

Inga Budrienė JAE / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-10 10:27
„Penkios dienos Jungtiniuose Arabų Emyratuose skriete praskriejo. Net pasilepinti saulėje nespėjome!“ – sakė vestuvių planuotoja Inga Budrienė, kartu su savo partnerėmis Dubajuje surengusi ketvirtuosius praktinius mokymus norinčiosioms sužinoti daugiau švenčių dekoravimo paslapčių.

Šįkart Ingos susitikimas su mokinėmis buvo išskirtinis dėl kelių priežasčių. Pirmiausia, žinoma, vietos. Užsiėmimai vyko itin brangiame Dubajaus viešbutyje „Four Seasons Resort Jumeirah“. Antra – mokymams nereikėjo galvoti temos – ją pasiūlė „Bianca Event Styling“ vestuvių akademijos atstovės Sandy Audi ir Sawsan Aoudi. Daugiau nei trejus metus JAE švenčių organizavimu užsiimančios seserys gruodžio pabaigoje minėtame Dubajaus viešbutyje rengė vestuves, kuriose susipynė net keturių kultūrų – iraniečių, indų, arabų ir europiečių – tradicijos.

„Tiek mokinėms, tiek man tai buvo unikali proga ne tik prisidėti prie iškilmių dekoravimo, bet ir iš arti išvysti pagal nežinomas mums tradicijas rengiamas vestuves“, – sakė I. Budrienė.

Iki tol, kol reikėjo pradėti darbus viešbutyje, ji su mokinėmis aplankė ir keletą Dubajaus įžymybių – grandiozinį prekybos centrą, pakrantę, tik keturis mėnesius per metus lankytojus džiuginantį parką „Stebuklų sodas“, kur yra daugybė iš gyvų gėlių sukurtų neįtikėtino dydžio kompozicijų. Būtent pastarajame įvairiaspalviai žiedai pražysta ant lėktuvų, pilių, didžiulių arkų ar skulptūrų.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

I.Budrienė neabejojo, jog mokymų dalyvėms įsiminė ir pusdienį užtrukę pietūs itin vertinamame tradiciniame Dubajaus restorane „Em Sherif“, į kuriuos pakvietė „Bianca Event Styling“ vadovės.

Aktyviausias pasirengimas vestuvėms, kuriose dalyvavo apie 250 svečių, vyko pusantros paros. Vienu metu viešbučio erdvėse darbavosi apie 70 žmonių – techniniai darbuotojai, floristai, dekoratoriai. Pagrindinės šventės salės sienos buvo uždengtos pieno baltumo audiniais, o į palubę kilo krištolo sietynai ir gėlių kompozicijos. Ir gyvais, ir dirbtinais žiedais puoštos sienos, stalai, arka lauke, kur vyko tuoktuvių ceremonija. Iš viso aplinką išdabino apie 70 tūkst. augalų.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

„Mūsų buvo paprašyta per iškilmes vilkėti juodus puošnesnius drabužius. Vestuves rengusi nuotakos šeima sutiko, kad dalyvautume ir pačioje šventėje“, – sakė I. Budrienė. Anot jos, Dubajuje įgyta patirtis – neįkainojama.

„Jau turiu minčių, kur sekantį kartą rengsiu mokymus. Bet... kol kas laukia atostogos Egipte!“ – sakė I. Budrienė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai