Inetos Puzaraitės-Žvagulienės 29-tojo gimtadienio paminėjimas – gausioje šeimos fotosesijoje

Inetos Puzaraitės-Žvagulienės šeimos fotosesija/„Charizma photography“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Kovo 9 dieną Inetai Puzaraitei-Žvagulienei suėjo 29-eri metai. Šįkart buvusi grupių „Mokinukės“ ir „Studentės“ narė bei dviejų vaikų mama savo gimtadienį nusprendė paminėti kiek neįprastai – suorganizavo šeimynišką fotosesiją.

Ineta Puzaraitė-Žvagulienė portalui Žmonės.lt pasakojo, jog gimtadienį paminėjo dar kelios dienos prieš tikrąją gimimo dieną ir kartu su šeimos nariais išvyko į fotosesiją atokioje sodyboje.

„Šiemet turėjau išskirtinę gimtadienio šventę, tačiau tai nebuvo eilinis pasisėdėjimas. Kadangi mūsų šeimoje dažnai trūksta gražių bendrų nuotraukų, savo gimtadienio proga subūriau visus bendrai fotosesijai, kurioje dalyvavo 24-uri šeimos nariai. Pakviečiau savo ir vyro tėvus, sesę, Ąžuolo brolį, savo pusbrolius bei pusseseres“, – pasakojo Ineta.

 

Inetos Puzaraitės-Žvagulienės šeimos fotosesija/„Charizma photography“ nuotr.

Pasak jos, tai buvo gimtadienio dovana ne tik sau, bet ir artimiesiems.

„Sunku sukviesti gausią šeimą tokiam dalykui kaip fotosesija. Vienam ar kitam vis atsiranda nenumatytų reikalų, tačiau, kai fotosesija yra gimtadienio paminėjimas, visi privalo dalyvauti. Esame įpratę nepraleisti artimo šventės ir jį pasveikinti, todėl savo gimtadienį išnaudojau būtent tam tikslui. Gal kažkiek ir savanaudiška, tačiau, manau, kad verta“, – džiaugėsi atlikėja.

Inetos Puzaraitės-Žvagulienės šeimos fotosesija/„Charizma photography“ nuotr.

Ineta teigė, kad nemėgsta švęsti savo gimtadienų, kadangi ji nėra pratusi prie perdėto dėmėsio. Paklausus ko šiais metais palinkėtų sau pačiai, Ineta įvairdijo laiką.

„Norėčiau palinkėti daugiau laiko sau, daugiau poilsio bei visų norų įgyvendimo. Svajonių ir tiklsų turiu nemažai, todėl labai norėčiau rasti laiko jiems visiems išpildyti“, – šypsojosi Ineta Puzaraitė-Žvagulienė.

Inetos Puzaraitės-Žvagulienės šeimos fotosesija (9 nuotr.)
+3
Skaitykite daugiau