Inetos ir Irūnos Puzaraičių kolegė Kristina Lepšytė-Šerkšnienė susilaukė antros atžalos

Kristina Lepšytė-Šerkšnienė
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-01 21:02
Vienų populiariausių Lietuvos istorijoje grupių „Mokinukės“ ir „Studentės“ narių gyvenime – didžiuliai pokyčiai. Praėjusią vasarą gerbėjus pradžiugino seserys Ineta ir Irūna Puzaraitės, Ieva Šimkonytė-Vaitiekūnienė, o dabar ir Kristina Lepšytė-Šerkšnienė susilaukė atžalos.

Portalui 15min.lt Kristina atskleidė, kad su vyru Andriumi dukrelę pavadino Ūla.

Dar laukdamasi Kristina Lepšytė-Šerkšnienė pasakojo, kad su šeima įsikūrusi netoli Marijampolės, žinia apie nėštumą tiek ją su vyru, tiek poros trejų metų dukrą Rusnę labai pradžiugino.

Kristina pasakojo, kad antrasis nėštumas – kiek kitoks. „Pradžioje rytais pykindavo, jaučiau didesnį nuovargį. Su pirmuoju nėštumu nebuvo nieko panašaus,“ – teigė ji.

Sutapus, kad net keturios buvusios kolegės laukėsi vienu metu, jos nuoširdžiai palaikė viena kitą.

„Su Irūna susitinkame paplepėti, su Ieva ir Ineta daugiau susirašome, nes jos gyvena kitame mieste. Džiaugiamės, palaikome viena kitą, galėsime su vaikučiais ir kokias atostogas kartu paplanuoti,“ – draugystės ryšiais džiaugėsi moteris.

Dar laukdamasi pirmosios dukrytės atlikėja baigė verslo ekonomikos studijas, vėliau paniro į grožio sritį.

Moteris teigė, kad ilgesį scenai ir norą sugrįžti kartais tikrai pajusdavo.

„Scena man visada buvo ir bus artima, tiesiog manau, kad dabar būtų visai netinkamas laikas į ją sugrįžti. Bet gal kažkada... kas ten žino,“ – šypsojosi dar antro vaikelio besilaukianti Kristina Šerkšnienė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai