Inetai Stasiulytei ir Deividui Meškauskui gimė dukra

Ineta Stasiulytė ir Deividas Meškauskas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-10-11 20:05
Ne kartą tituluota mylimiausia aktore Ineta Stasiulytė ir šokėjas Deividas Meškauskas sulaukė kūdikio. Porai gimė mergaitė.

15min.lt praneša, kad pora spalio 11-osios vakarą sulaukė dar vieno šeimos nario.

„Vaikai ateina tada, kai tėvai tam pasiruošę. Mums tai – lyg komplimentas, kad pagaliau subrendome tokiam įvykiui“, – išskirtiniame interviu žurnalui „Žmonės“ prieš pusmetį prisipažino pora.

Nors daug kas į šią sąjungą jos pradžioje žiūrėjo kiek įtariai, bet Ineta su Deividu skaičiuodami 7 savo draugystės metus Lietuvą pradžiugino puikia naujiena – tarp jų viskas labai gerai, o štai Ineta pagaliau laukiasi jųdviejų kūdikio.

Ineta Stasiulytė ir Deividas Meškauskas
Ineta Stasiulytė ir Deividas Meškauskas

Charizmatiška pora kadaise susipažino šokių aikštelėje. „Šokom, bendravom, pietavom, vakarieniavom. Ir nejučiom laiką pradėjome leisti ne tik šokių salėje“, – apie užsimezgusią draugystę yra pasakojęs D. Meškauskas. „Kūčias praleidome salėje, drauge valgydami silkę ir repetuodami“, – šypsodamasi tuomet mylimąjį papildė I.Stasiulytė.

Profesionalus šokėjas atviravo, kad jį iškart pakerėjo iš Inetos spinduliuojanti energija. „Jos šypsena, juokas, humoro jausmas, nesustabdoma mergina pasirodė“, – gražių žodžių Inetai jau draugystės pradžioje negailėjo Deividas.

Iš buvusių santykių Ineta turi trylikos metų dukterį Upę, o Deividas – dešimties sūnų Adomą. Jau anksčiau pratindamiesi prie minties apie būsimą šeimos narį jiedu tikina, kad tėvystė dabar sukelia visai kitokius jausmus ir emocijas nei anksčiau: „Sąmoningumas dabar visiškai kitoks. Ir kūno pajautimas, ir savęs supratimas visiškai kitokie. Prasmė kita.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai