Inetą Stasiulytę nuliūdino „Lietuvos talentų“ žiūrovų sprendimas

Laida „Lietuvos talentai“/TV3 nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Sekmadienio vakarą TV3 televizijos žiūrovai stebėjo projektą „Lietuvos talentai“. Tiesiogiai transliuojamo pusfinalio metu paaiškėjo du dalyviai, kurie pateko į superfinalą. Daugiausiai žiūrovų balsų pelnė „Aušrinė“. Šokėjos pelnė bilietą į šou superfinalą.

Prieš Justino Jankevičius, Inetos Stasiulytės ir Marijaus Mikutavičiaus teismą stojo „G&G UNITED“ ir „Sunny“. „Prisipažinsiu – kieno pavadinimą norėjau pasakyti, jie išėjo“, – sakė I. Stasiulytė neslėpdama apmaudo už tai, kad žiūrovai nepalaikė tų, kurie jai patiko. Inetai pritarė ir kiti kolegos teigdami, kad žiūrovai palaikė ne tuos, kuriuos reikėjo. Visi teisėjai atidavė savo balsus „Sunny“.

Rudaminos akordeono mėgėjų orkestras scenoje pasirodė pirmieji. Muzikantai neįsivaizduoja savo gyvenimo be šio instrumento ir teigia, kad koncertai jiems labai patinka! „Jums labai nuskilo su vadovu. Žmogus-energija“, – sakė M. Mikutavičius.

Šokėjas Airidas Šešetas savo pažadą įvykdė – scenoje šį kartą buvo daugiau nuogumo. Deja, bet vaikino pasirodymas nesužavėjo teisėjų – jie paspaudė X ir pasirodymą nutraukė. „Labai ekspresyvu ir drąsu. Norėčiau taip išmokti“, – sakė I. Stasiulytė. „Aš mačiau daug to paties. Iš visų žadėtų dalykų atsinešėte tik nuogumą“, – kritikavo J. Jankevičius.

Stefanija Nosovaitė ir Jokūbas Nosovas sulaukė pagyrų dėl originalumo ir jautrumo. „Jūs labai gerai pasirodėte. Šis šokis vertas pagyrų ir yra prasmingas“, – sakė M. Mikutavičius.

Jaunų profesionalių muzikantų komanda ACOUSTIC MISSILES surengė tikrą šou! „Buvo geras koncertas, kaip kokiame festivalyje. Ar talentų scenoje gali būti didesnė bomba – nežinau...“, – sakė I. Stasiulytė.

„Man tu gražesnė, kai esi švelnesnė, trapi. Tas man daro WOW“, – apie Silvijos Lileikytės pasirodymą sakė M. Mikutavičius. „Tu turi ir kitą pusę, kur esi labai stipri. Jei nori būti aktore ar šokėja, tai žinok, kad jau esi“, – gyrė I. Stasiulytė.

Grupė SUNNY iš I. Stasiulytės sulaukė kritikos dėl manierų kopijavimo. O štai M. Mikutavičius pridūrė, kad vaikai turi daug energijos, tačiau pasiūlė ieškoti individualesnio kelio. „Norisi į jūs pažiūrėti kiekvieną atskirai“, – sakė M. Mikutavičius.

Šokių studija „G&G UNITED“ parengė choreografinę kompoziciją. J. Jankevičius pritrūko sinchrono ir vieningesnio kolektyvo. „Efektinga, bet neefektyvu. Atrodo, kad dar ieškote savęs, nežinote, ką norite šokti. Emocijos nėra“, – sakė M. Mikutavičius.

Iliuzionistui Algimantui Frankoniui likimas pametėjo išbandymą – jis į sceną žengė neseniai patyręs avariją. Šou dalyvis surengė šou, kurio mintis buvo gyventi šia akimirka. Teisėjai po Algimanto pasirodymo plojo atsistoję ir neslėpė nuostabos, kaip jam taip pavyko!

Refat Abdullaev – labai talentingas jaunuolis iš Ukrainos. Šokėjas pavergė teisėjus ir jie negailėjo pagyrų! „Tai buvo magiška“, – sakė J. Jankevičius. „Nieko nėra gražiau, kai toks raumeningas vyras taip plastiškai juda. Įspūdingas pasirodymas“, – gyrė I. Stasiulytė.

Konstantin Kosovec – oro akrobatas, kurio pasirodymai užgniaužia kvapą. Pasirodymo metu neišvengta nesusipratimų – Konstantinas nukrito... Tačiau jo pasirodymas vis tiek buvo puikus!

„Labai patiko. Esi šaunuolis“, – gyrė Liudviką Račį teisėjai. Vaikinas sulaukė vien pagyrų tiek dėl atlikimo, tiek dėl dainos pasirinkimo.

Šokių kolektyvui „Aušrinė“ teisėjai plojo atsistoję! „Kai gerai, tai niekas ir nepaneigs, kad yra gerai. Taip, kaip jūs padarėte, ir reikia daryti“, – gyrė J. Jankevičius.

„Lietuvos talentai“ – sekmadieniais, 19.30 val. per TV3 televiziją. 

Skaitykite daugiau