Ineta Stasiulytė ir Deividas Meškauskas parodė dukrelę: pavadino šventu vardu

Ineta Stasiulytė su dukra Marija
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-11-15 09:57
„Vaikai ateina tada, kai tėvai tam yra pasiruošę“, – lyg mantrą kartoja kino ir teatro aktorė Ineta Stasiulytė (38), su gyvenimo draugu šokėju Deividu Meškausku (31) prieš mėnesį susilaukusi dukrytės Marijos.

Spalio 11-osios vakarą Ineta Stasiulytė ir Deividas Meškauskas sulaukė dar vieno šeimos nario. Porai gimė dukra, kurią pavadino Marija.

„Vaikai ateina tada, kai tėvai tam pasiruošę. Mums tai – lyg komplimentas, kad pagaliau subrendome tokiam įvykiui“, – išskirtiniame interviu žurnalui „Žmonės“ prieš pusmetį prisipažino pora.


„Galiu tik pakartoti šiuos žodžius: dukrytė pasirinko mus su Deividu, pasirinko laiką pasirodyti mūsų gyvenime ir net pati pasirinko, kada visam pasauliui pranešti, jog gimė. Su Deividu esame jau aštunti metai, bet kažkodėl tik dabar į galvas įsileidome mintį apie kūdikį. Ir Marija kone iškart pasibeldė su žinia! Žodžiai, kad kūdikis pats renkasi, dar labiau išsipildė laukiant gimdymo. Pagal gydytojų nustatytą laiką ji turėjo ateiti per Deivido gimtadienį – spalio 1-ąją. O atėjo tik spalio 11 dieną, po daugiau negu parą trukusio gimdymo! Kai prieš trylika metų gimdžiau Upę, dar net sąrėmių nebuvo buvę – tiesiog atėjo paskirta diena ir niekas daug neklausęs padarė Cezario operaciją. Užtat dabar norėjau pagimdyti pati, natūraliai, ir didžiuojuosi savimi, džiaugiuosi tokia patirtimi.“ – jau atsigavusi po gimdymo ir sugrįžusi į namus pasakoja Ineta.

Visą interviu su antrą kartą mama tapusia moterimi rasite šios savaitės žurnale „Žmonės“. 

Žurnalas „Žmonės" Nr. 46

Šios savaitės „Žmonėse" - visa, ką prisimename apie Arūną Storpirštį, aktorių iki paskutinio atodūsio; šiltas pokalbis su aktore Ineta Stasiulyte, prieš mėnesį su gyvenimo draugu Deividu Meškausku susilaukusia dukrytės Marijos; pažintis su Monika Dubauskaite, veiklia moterimi, kurios biografijoje - begalė įdomių verslų ir patirčių; viešnagė bohemiškuose muzikantės Alinos Orlovos namuose Vilniuje; mados prognozė, reportažas iš „Victoria's Secret" šou Niujorke ir daug kitų istorijų.