Ineta Puzaraitė-Žvagulienė ir Ąžuolas Žvagulis jau išrinko pirmagimei vardą

Ineta Puzaraitė ir Ąžuolas Žvagulis / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-07-25 12:15
Grupės „Studentės“ narė Ineta Puzaraitė-Žvagulienė ir jos vyras, Žilvino Žvagulio sūnus Ąžuolas Žvagulis jau išrinko savo pirmagimei vardą – mergaitę jie pavadino Barbora, praneša Žmonės.lt.

„Ačiū visiems už sveikinimus! Barbora Žvagulytė jau namuose (šypsena). Didžiuojuosi savo mergaitėm!“ – socialiniame tinkle šeštadienį priešpiet pasidžiaugė Ąžuolas Žvagulis, pasidalinęs dukros pėdutės nuotrauka.

Ąžuolo ir Inetos Žvagulių dukros pėda
Ąžuolo ir Inetos Žvagulių dukros pėda

Dar penktadienį Žmonės.lt susisiekus su Ą.Žvaguliu jis teigė, kad su žmona Ineta kol kas dar nėra galutinai apsisprendę dėl vardo ir renkasi iš kelių. Ąžuolas patikino, kad sprendimo ilgai laukti nereikės ir, tikėtina, jau labai greitai jie pristatys savo dukros vardą visiems.

Žmonės.lt primena, kad I.Puzaraitės-Žvagulienės ir Ąžuolo Žvagulio šeimą gandrai aplankė liepos 21-osios naktį. Mergaitė gimė sverdama 3,4 kg ir būdama – 51 cm ūgio.

Seneliu tapęs Žilvinas Žvagulis pirmajai anūkei skyrė dainą ir neslėpė, kad jaučiasi labai laimingas, kad Žvagulių giminė pasipildė nauja šeimos nare.

Žmonės.lt primena, kad žinia apie Inetos ir Ąžuolo šeimos pagausėjimą pasklido žiemą: iš pradžių pora nuo komentarų susilaikė, tačiau vėliau džiugių laukimo emocijų ir akimirkų nebeslėpė.

Pora  susižadėjo per 24-ąjį I.Puzaraitės gimtadienį: Ąžuolas pasipiršo padovanodamas sužadėtuvių žiedą.

Žmonės.lt primena, kad Ineta ir Ąžuolas susituokė šių metų balandžio 24-ąją.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai