Ineta Puzaraitė ir Ąžuolas Žvagulis tapo tėvais – porai gimė pirmoji atžala

Ineta Puzaraitė ir Ąžuolas Žvagulis / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-07-21 09:41
Grupės „Studentės“ narė Ineta Puzaraitė-Žvagulienė tapo mama – atlikėja susilaukė pirmosios atžalos. Šią naujieną portalui Žmonės.lt patvirtino Inetos šešuras Žilvinas Žvagulis ir jos kolegos bendrovėje „Zuzi leidyba“.

I.Puzaraitės-Žvagulienės ir jos vyro Ąžuolo Žvagulio šeimoje – itin džiugios nuotaikos: pora jau sūpuoja savo pirmagimę. Naktį į antradienį Ineta pagimdė mergaitę.

Vos gimusią anūkę jau spėjo aplankyti ir Ąžuolo tėtis, dainininkas Žilvinas Žvagulis.

Ineta yra nereali, ji fantastiškai laikėsi, viskas pavyko sklandžiai, – sakė Žilvinas Žvagulis.

„Vakar švenčiau sesers gimtadienį, o 10 minučių po vidurnakčio gimė anūkė. Nepadoriai gerai jaučiuosi. Labai gera, man taip nėra buvę“, – Žmonės.lt pakilių emocijų neslėpė Žilvinas.

Pasak jo, mergaitė užaugusi bus tikra manekenė. „Jos apimtys bus 90-60-90. Anūkė gimė sverdama 3,4 kilogramus, jos ūgis – 51 centimetras. Ineta yra nereali, ji fantastiškai laikėsi, viskas pavyko sklandžiai“, – kalbėjo Ž.Žvagulis.

Kol kas tėvai dar galvoja, kokį vardą duoti naujagimei, tačiau Ž.Žvagulis įsitikinęs – vaikai į pasaulį vardus atsineša patys.

Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt nuotr.

Pasveikinti Inetą ir Ąžuolą jau planuoja ir Ž.Žvagulio vadovaujamos bendrovės „Zuzi leidyba“ darbuotojai. „Turim šiokių tokių planų, norim nustebinti. Dar ir patys nedaug žinome, bet lyg ir viskas gerai“, – Žmonės.lt sakė įmonės atstovė.

Žinia apie judviejų šeimos pagausėjimą pasklido žiemą: iš pradžių pora nuo komentarų susilaikė, tačiau vėliau džiugių laukimo emocijų ir akimirkų nebeslėpė.

Pora  susižadėjo per 24-ąjį I.Puzaraitės gimtadienį: Ąžuolas pasipiršo padovanodamas sužadėtuvių žiedą.

Žmonės.lt primena, kad Ineta ir Ąžuolas susituokė šių metų balandžio 24-ąją.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai