Ineta Puzaraitė ir Ąžuolas Žvagulis laukiasi pirmagimio

Ineta Puzaraitė ir Ąžuolas Žvagulis / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-02-04 16:38
Dainininkė Ineta Puzaraitė ir jos mylimasis, atlikėjo Žilvino Žvagulio sūnus Ąžuolas Žvagulis laukia juos aplankysiančių gandrų. Žmonės.lt žiniomis, pora laukiasi pirmagimio.

Apie I.Puzaraitės nėštumą pramogų pasaulio užkulisiuose kalbama jau kurį laiką, o pati pora apie būsimą šeimos pagausėjimą kol kas nėra linkusi atvirauti. 

I.Puzaraitė kartu su seserimi Irūna ir atlikėja Ieva Šimkonyte dainuoja grupėje „Studentės“, tačiau dabar merginų koncertinė veikla sustabdyta. Grupės vadovė ir prodiuserė Laima Lapkauskaitė Žmonės.lt sakė, kad grupė jau kurį laiką nebekoncertuoja, tačiau galutinio taško dar nededa.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Jei grįš į sceną, keis pavadinimą

„Merginos jau pradeda kurti šeimas, todėl kol kas darome pertraukėlę grupės koncertuose. Naujos narės vietoje Inetos tikrai neieškosime, o po pertraukos žiūrėsime, kaip elgtis toliau“, – Žmonės.lt sakė ji.

L.Lapkauskaitė teigė, kad jeigu merginos vėl visos susieis ir norės koncertuoti grupėje, teks keisti pavadinimą ir stilių.

„Merginos buvo trys, be Inetos lieka tik dvi, todėl koncertuoti neišeis tokios sudėties. Nežinia, kaip pasisuks ir kitų merginų likimas – jos jau nebe studentės, išeina kurti savo gyvenimo. Veiklą kol kas tikrai sustabdome, o ateityje žiūrėsime. Bet kokiu atveju, jeigu merginos vėl susieis, „Studenčių“ pavadinimo tikrai nebeliks, nes jos jau studijas baigusios ir tai jau tampa praeitu etapu“, – patikino L.Lapkauskaitė.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Draugauja ilgiau nei metus

Praėjusių metų rugsėjį I.Puzaraitė ir Ą.Žvagulis romantiškai atšventė 10 mėnesių draugystės sukaktį.

Dabar jie kartu daugiau nei metai. Pernai rugsėjį pora persikraustė kartu gyventi į Gineitiškes Vilniaus rajone.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai