Ineta ir Ąžuolas Žvaguliai už Vilniaus krepšinio komandą sirgo vienas kito glėbyje

Ineta ir Ąžuolas Žvaguliai / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Trečiadienio vakarą Vilniaus „Siemens“ arenoje vykusios krepšinio varžybos – Vilniaus „Lietuvos ryto“ ir Maskvos srities „Chimki“ dvikova – sudomino būrį aistruolių. Tarp jų – ir Inetą Puzaraitę-Žvagulienę. Į krepšinio varžybas ji atskubėjo su vyru Ąžuolu Žvaguliu.

Vilniaus „Lietuvos ryto“ ir Maskvos srities „Chimki“ dvikova Europos taurės čempionate įvyko trečiadienio vakarą, Vilniaus „Siemens“ arenoje. Paskutinę sekundę pergalę „Lietuvos rytui“ išplėšė Davidas Loganas. Vilniaus klubas laimėjo 93:91.

Stebėti krepšinio varžybas gyvai panoro didžiulis sporto aistruolių būrys. Neabejingi krepšiniui trečiadienį pasirodė ir Ineta Puzaraitė-Žvagulienė su savo vyru Ąžuolu Žvaguliu, taip pat – Šarūnas Mazalas su žmona Laura Mazaliene ir dukrele Deimile.

Ineta ir Ąžuolas Žvaguliai / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Be abejonės, abi poros varžybų metu aktyviai sirgo už vilniečių komandą. Prisėdusios pirmosiose tribūnų eilėse, šeimynos uoliai palaikė už sostinę žaidžiančius krepšininkus.

Nors varžybų būta azartiškų, dėmesio Ineta ir Ąžuolas Žvaguliai negailėjo ne tik krepšininkams, bet ir vienas kitam: ramesnę akimirką meiliai leido vienas kito glėbyje. O Mazalų šeimyna visą savo dėmesį skyrė ne tik krepšiniui, bet ir savo mažajai dukrytei.

Ineta ir Ąžuolas Žvaguliai / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Džiugios sirgalių aistros trečiadienį virė ir Kaune. „Žalgiris“ Eurolygos rungtynėse nugalėjo Stambulo „Galatasaray“ 87:75 ir nutraukė keturių pralaimėjimų iš eilės seriją.

„Žalgiriečių“ artimieji rungtynėse su „Galatasaray“ (9 nuotr.)
+3
Europos taurė: „Lietuvos rytas“ – „Chimki“ (50 nuotr.)
+44
Skaitykite daugiau