Ineta ir Ąžuolas Žvaguliai Šventežeryje pakrikštijo pirmagimę Barborą

Irūna Puzaraitė-Čepononienė, Ineta ir Ąžuolas Žvaguliai su dukra Barbora bei Rytis Žvagulis / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Lygiai prieš metus, liepos 21-ąją, Inetos ir Ąžuolo Žvagulių šeima pasipildė nauja nare - pirmagime Barbora. Šiandien mergaitei vieneri, o tėvai jos gimtadienį nusprendė įprasminti ypatingai – Lazdijų rajone esančiame Šventežerio miestelyje Žvaguliai surengė krikštynas.

Ceremonija vyko jaukioje geltonoje medinėje Švč. Mergelės Marijos Gimimo bažnyčioje, į kurią ketvirtadienio popietę susirinko būrys artimų poros giminaičių, draugų ir bičiulių.

Čia atvyko prieš mėnesį vestuves su kariškiu Roku Čepononiu atšokusi Inetos sesuo Irūna Puzaraitė-Čepononienė, Ąžuolo brolis Rytis Žvagulis su mylimąja Laura Navikaite.

Irūna ir Rytis tapo Barboros krikštatėviais. Kadangi Barboros vardas šventas, antro vardo mergaitei nebeprireikė.

Žvagulių dukros krikštynų akimirka / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Vietą ir laiką buvo sugalvoję seniai

Šventežerio bažnyčią krikštynoms Ineta sako pasirinkusi neatsitiktinai. Tai – viena brangiausių jai bažnyčių, kurioje ji nuo mažų dienų lankydavosi su seserimi Irūna. „Lazdijuose mūsų gimtinė, čia vykdavo visos šventės, čia atvykdavome sekmadieniais. Norėjau Barboros krikštynoms pasirinkti prasmingą vietą, ne šiaip atsitiktinę. Kadangi Ąžuolas tokios jam brangios vietos neturėjo, abejonių nekilo, kad krikštysime būtent čia“, – pasakojo Ineta.

Abejonių nekilo ir dėl datos. Pasak Inetos, jiedu su Ąžuolu jau seniai buvo nusprendę, kad krikštynas rengs dukros pirmo gimtadienio proga.

Žvagulių dukros krikštynų akimirka / Luko Balandžio / 15min nuotr.

„Šis laikas labai geras. Vasarą ir orai dažniausiai geri būna, norėjome, kad šventė gamtoje vyktų. Kadangi svečių kviečiame daug, tai daryti dvi šventes nelabai matėme prasmę“, – sakė Ineta.

Krikštynose dalyvavo ir Barboros senelis Žilvinas Žvagulis su Irena Starošaite, dėl šios šventės specialiai į Lietuvą iš užsienio grįžo Ąžuolo ir Ryčio mama Regvita MacDonald.

Tarp svečių buvo galima sutikti muzikos prodiuserę, buvusių grupių „Mokinukės“ ir „Studentės“ vadybininkę Laimą Lapkauskaitę, aktorių Marių Jampolskį su žmona Renata ir judviejų dukra Vilte.

Inetos ir Ąžuolo Žvagulių dukros Barboros krikštynos (37 nuotr.)
+31

Puotą rengia kone šimtui svečių

Žvagulių dukros krikštynų akimirka / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Žvaguliai nusprendė surengti nemažą šventę, į krikštynų puotą jie pakvietė apie 90 svečių.

„Mūsų giminė didelė ir visi mes labai artimi. Pakvietėm ir draugus su vaikais – nori nenori tas sąrašas ilgas išeina“, – sakė Ineta.

Krikštynų proga tėvai nusprendė atsisakyti tradicinių baltos ir rožinės ar kitų pastelinių spalvų derinių, todėl ruošdami šventę sugalvojo spalvingą „Candy Land'o“ saldainių tematiką – taip papuošė aplinką, kur vyko vakarėlis, taip paprašė pasipuošti ir svečių.

„Viskas čia mirga marga, tačiau vaikams patinka spalvos, norėjome ryškiai“, – kalbėjo ji.

Šventės metu nusimato ir pramoginė programa, tačiau jos detalių Ineta sako per daug neplanuojanti. Neva visi susirinkę svečiai – mėgstantys ir pašnekėti, ir kokį pokštą iškrėsti, todėl linksmybių trūkti neturėtų.

Žvagulių dukros krikštynų akimirka / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Motinystė subrandino

Gimus dukrai Ineta sako ir pati labiau sustiprėjo kaip asmenybė, vaiko gimimas subrandino, pakeitė požiūrį į daugelį dalykų. „Šeima tapo didžiausiu prioritetu, šiandien man svarbiausia – kad namiškiai būtų laimingi“, – kalbėjo ji.

Žvagulių dukros krikštynų akimirka / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Barborą Ineta vadina auksinio charakterio vaiku. Esą mergaitė rami, nereikalauja daug dėmesio, leidžia tėvams ir pailsėti, daug šypsosi. „Kiekvienai mamai linkėčiau tokio vaiko“, – šyptelėjo ji.

Pareigomis tėvams dalintis netenka, tiek mama, tiek tėtis prižiūri pirmagimę. Ar dukra sustiprino Žvagulių santykius? „Mūsų meilė ir taip buvo didelė, ji liko ir dabar. Tiesiog atsirado dar vienas žmogus, todėl dabar ta meile dalinamės trise“, – sakė Ineta.

Šeima neslepia vis dažniau pagalvojanti ir apie antrą vaiką, tačiau kol kas šiuos norus dar atideda ateičiai.

Žmonės.lt primena, kad Ineta Puzaraitė už Ąžuolo Žvagulio ištekėjo 2015 metų gegužės 23 dieną.

Į vestuvių ceremoniją Ineta atvyko jau besilaukdama Barboros. Tačiau pora neabejojo, kad kūdikio norės susilaukti jau sukūrę šeimą, todėl prieš aplankant gandrams jie norėjo oficialiai įteisinti santuoką.

Ineta Puzaraitė Vilniuje ištekėjo už Ąžuolo Žvagulio (35 nuotr.)
+29

Krikštynų metas

Žmonės.lt primena, kad pastaruoju metu ir daugiau Lietuvos pramogų pasaulio atstovų pakrikštijo savo mažamečius vaikus.

Birželio pradžioje Vilniaus Šv.Kryžiaus bažnyčioje Renata ir Marius Jampolskiai pakrikštijo pernai metų lapkritį gimusią dukrą Viltę, o praėjusią savaitę krikštynas Šv.Jonų bažnyčioje metų sulaukusiam sūnui Dominykui surengė Oksana ir Simas Jasaičiai.

TAIP PAT SKAITYKITE: Marius ir Renata Jampolskiai pakrikštijo pirmagimę Viltę: sveikino garsių bičiulių būrys​

Renatos ir Mariaus Jampolskių dukros Viltės krikštynos (32 nuotr.)
+26
Oksanos ir Simo Jasaičių sūnaus Dominyko krikštynos (38 nuotr.)
+32
Skaitykite daugiau