Ineta ir Ąžuolas Žvaguliai pavasario laukia dėl daugelio priežasčių: „Jau nekantraujame norėdami išvysti rezultatą“

Ineta ir Ąžuolas Žvaguliai su vaikais / L. Kondratės nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Pavasaris Inetos ir Ąžuolo Žvagulių šeimoje laukiamas ne tik dėl oro permainų ar galimybių dažniau su vaikais būti kieme – kovo mėnesį žinomoje šeimoje daug svarbių progų.

Šįmet kovo 9-ąją Inetai Puzaraitei-Žvagulienei sukaks 28-eri: „Planuojame švęsti namuose, atidaryti šašlykų kepimo sezoną“, – šypsosi sukaktuvininkė.

Gimtadienius ji mini kasmet, tačiau, bėgant laikui, neabejotinai keičiasi jų tradicijos. Kažkada gimtadieniai buvo kupini paaugliškų linksmybių, vėliau šeima ir bičiuliai kviesti į pobūvius kavinėse ar restoranuose.

Ineta ir Ąžuolas Žvaguliai su vaikais / L. Kondratės nuotr.

„Šįkart bus kitaip! – neabejoja Ineta, – Su aukštakulniais bėgioti paskui du vaikus būtų tikrai sudėtinga, todėl savo mylimiausius pakviesime į svečius“.

Artimai su giminėmis bendraujantys Žvaguliai sako, jog tų pačių svarbiausių žmonių sąrašas ne toks jau ir mažas – apie trisdešimt. Tačiau pora, prieš metus įsikūrusi erdviame name netoli Kernavės, galės priimti ir didesnį būrį žmonių.

Ineta patikina – gimtadienio dovanos jei nėra svarbios, bet tapę įprasta, kad jos artimieji vieni kitiems dovanoja gana praktiškus dalykus. Sukaktuvininkės sesė dažniausiai įteikia ką nors iš grožio srities – kosmetikos ar drabužių, draugai – masažus, SPA procedūras, kelialapius jaukiai praleisti savaitgalį poilsio kompleksuose. Įsimintinos visuomet yra Inetos mamos dovanos – sodui bei daržui prižiūrėti skirti reikmenys: laistytuvas, grėbliukas, bulvių tarkavimo mašina ar kitas svarbus bei kasdien naudingas prietaisas. Vietoje gėlių moteris dukrai visuomet įteikia įvairiausių sėklų rinkinį.

„Nuo pat mažens senelių sodyboje vis mėgindavau užsiimti sodininkyste. Vėliau, net gyvendama viena nedideliame butuke, jo balkone įkurdinau darželį. Niekam iš mano artimųjų nėra nuostabu, kai pamato, jog mano namuose visos palangės apstatytos vazonais su žaliuojančiais prieskoniais ar besikalančiais pomidorų daigais!“, – šypsosi Ineta.

Ineta ir Ąžuolas Žvaguliai su vaikais / L. Kondratės nuotr.

Įsikūrusi privačiame name ji turi daug erdvės savo pomėgiui. Kieme sodina gėles ir vaismedžius, šiltnamyje – daržoves. Eksperimentuoti mėgstanti moteris patikina – jai svarbu stebėti, kokius stebuklus kuria gamta bei su jais supažindinti vaikus. Prieš trejus metus Ineta pradėjo auginti avokadą. Jį išaugino pati iš į žemę pasodinti vaisiaus kauliuko. Tarp Inetos prižiūrimų augalų yra ir citrinmedis.

„Pernai naujuose namuose sulaukėme pirmojo derliaus. Jo gėrybėmis mėgavomės iki pat pavasario – namuose dar yra vienas kopūstas, o vaikai tik neseniai suvalgė paskutinius obuolius“, – sakė daug žinių apie sodininkystę ir daržininkystę iš specializuotų žurnalų pasisemianti jauna mama.

Ji patikino – po to, kai gimė vaikai, šeimos įpročiai gerokai pasikeitė. Pora stengiasi kuo daugiau laiko praleisti su 3 metų ir 7 mėnesių Barbora bei 1 metų ir 8 mėnesių Bernardu. Visas laisvas Inetos ir Ąžuolo laikas suplanuotas taip, kad jis būtų priimtinas ne tik suaugusiesiems, bet ir mažiesiems. Pavyzdžiui, sekmadieniais Žvagulių šeima turi tradiciją – mėgautis vandens pramogomis „Vichy“ parke.

Ineta ir Ąžuolas Žvaguliai su vaikais / L. Kondratės nuotr.

„Kai Bernardas pradėjo tvirtai savarankiškai vaikščioti, mums atsivėrė naujos galimybės“, – šypsodamasi patikina pašnekovė.

Ineta pasakojo, jog vandens parke su šeima ji kartais praleidžia ir pusdienį. Jei kuris iš mažųjų užsinori pietų miego, skubėti namo nereikia, nes vaikai gali pailsėti ant gultų.

Ineta ir Ąžuolas Žvaguliai su vaikais / L. Kondratės nuotr.

„Jei „dėdė miegas“ mus užklumpa ir vaikai užsnūsta, su Ąžuolu pasikeisdami užsukame ir į suaugusiųjų zoną. Vyras renkasi garines pirtis ir sūkurinę vonią, o aš – sauną ir ledinio vandens dušą. Labai laukiame, kada vaikai paaugs ir galėsime išmėginti vandens kalnelius“, – sakė pašnekovė.

Įprastai šeima ilsisi keletą kartų per metus – šiek tiek laiko praleidžia Ispanijoje, kur yra įsikūrusi Ąžuolo mama, stengiasi su vaikais paatostogauti ir būtent jiems pritaikytame dideliame viešbutyje užsienyje, o dar savaitę skiria kelionėms Lietuvoje, kurių metu aplanko Lazdijų apylinkėse gyvenančius artimuosius.

„Žiemą pasivaikščiodavome kartu miške, nueidavome į vandens parką, bet, dėl oro sąlygų, galimybės aktyviai leisti laiką buvo ribotos. Pavasario laukiame dėl daugybės dalykų. O ypač dėl laukiančių darbų sode ir darže. Jau nekantraujame, kaip norime pamatyti jų rezultatą!“, – sakė Ineta. 

Ineta ir Ąžuolas Žvaguliai su vaikais (54 nuotr.)
+48
Skaitykite daugiau