Indrės Stonkuvienės renginyje garsios moterys atviravo apie santykius ir laimės receptus

Indrės Stonkuvienės renginys #MoterųPasaulyje
Šaltinis: Žmonės
AA

Londone vykusios televizijos laidų vedėjos Indrės Stonkuvienės iniciatyvos #MoterųPasaulyje renginyje, garsios dailiosios lyties atstovės atvirai dalijosi patarimais apie santykius. Renginio metu vykusiame interviu moterys žodžio į vatą nevyniojo.

Kiekvieno #MoterųPasaulyje susitikimo metu specialiai renginio dalyvėms Indrė ruošia įdomius bei įkvepiančius pokalbius su vis kitomis žymiomis moterimis.

„Šį idėja man kilo rengiant televizijos laidą „Kitu kampu”. Ten rubrikoje „Moterų pasaulyje” ant sofos kviečiausi garsias moteris jautriam ir atviram pokalbiui. Rubrika buvo itin mylima žiūrovų, tad šią idėją noriu perkelti ir į renginį”, - sakė televizijos laidų vedėja.

Šį kartą pašnekove tapo dainininkė Natalija Bunkė. Kartu moterys diskutavo apie meilę, santykius, skaudžius išgyvenimus ir pikantiškas paslaptis.

Visuomenės akiratyje N. Bunkė jau aštuoniolika metų, tad nenuostabu, kad garsiai aptarti buvo kone visi jos santykiai su vyrais. Dainininkė atvira – jos gyvenime buvo visko, bet dėl nieko ji nesigaili.

Šiuo metu grupės „YVA” lyderė šiltus jausmus puoselėja kriminalistui Edgarui. „Koks skirtumas, kelintas vyras? Nėra jokio skirtumo, kiek tų vyrų, svarbiausia, kad gerai būtų”, – šmaikštavo garsi moteris.

Interviu metu dainininkė atviravo, kad vis dėlto šiuo metu jaučiasi brandesnė ir nesišvaisto tokiais žodžiais, kaip „amžinai”.

„Niekada negali žinoti, kas gali nutikti. Aš bijau garsiai sakyti, kad jau dabar su šituo tai nugyvensiu iki gyvenimo galo. Bet neslėpsiu, jaučiuosi tikrai labai laiminga”, – mintimis dalijosi ji.

Visą „Biovaistinės” remiamo #MoterųPasaulyje renginio metu vykusį I. Stonkuvienės ir N. Bunkės interviu galite peržiūrėti žemiau:

Indrės Stonkuvienės renginys #MoterųPasaulyje (11 nuotr.)
+5
Skaitykite daugiau