Indrės Stonkuvienės renginyje apsilankiusi Ieva Mackevičienė pasidalijo kilnia savo šeimos tradicija

Labdaringas renginys #Moterų pasaulyje su Indre Stonkuviene
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-03-08 23:21
Penktadienio vakarą šimtai moterų leido kartu tik joms ir kilniam tikslui paremti skirtame renginyje Kaune įsikūrusiame lofte „Gargaras“. Taip nusiteikusiųjų ištiesti pagalbos ranką likimo nuskriaustoms dailiosios lyties atstovėms buvo ir atlikėja, Rolando Mackevičiaus žmona Ieva.

Ji, kaip ir dar didelis būrys neabejingų svetimam skausmui, atsiliepė į televizijos laidų vedėjos bei iniciatyvos #MoterųPasaulyje įkūrėjos Indrės Stonkuvienės kvietimą.

„Šis vakaras yra apie moterų pagalbą moterims. Man tai – svarbi tema. Kartais tam, kad moteris priimtų jos likimą pakeisiantį sprendimą, pakanka vos vieno nuoširdaus pokalbio. Psichologinė parama neretai daug svarbesnė nei pinigai ar daiktai“, – įsitikinusi I. Mackevičienė.

Ji dažnai sulaukia įvairiausių klausimų bei pasakojimų socialiniuose tinkluose ir visuomet stengiasi į juos reaguoti. Ne su viena laikinų nesklandumų prispausta bei patarimo prašančia dailiosios lyties atstove užsimezga ir ilgalaikė bičiulystė. I. Mackevičienė itin vertina tas akimirkas, kai savo nuoskaudas išpasakojusios moterys po kurio laiko parašo, jog pokalbis jas įkvėpė priimti svarbų ir džiaugsmo teikiantį sprendimą.

Labdaringas renginys #Moterų pasaulyje su Indre Stonkuviene
Labdaringas renginys #Moterų pasaulyje su Indre Stonkuviene

„Aš turiu geriausias pasaulyje drauges, kurios mano sudėtingas situacijas išgvildena joms net nespėjus įgauti pagreičio!“, – šypsodamasi tvirtino Ieva.

Žinoma pašnekovė papasakojo ir apie vieną kilnią savo šeimos tradiciją. Kas mėnesį ar du Mackevičiai vis patikrina savo spintą ir į dėžę gražiai sudeda nebenešiojamus drabužius, avalynę, žaislus, papuošalus. „Siuntinukas“, skirtas sunkiau besiverčiantiems asmenims, reguliariai būna pristatomas į Vilniaus „Carito“ skyrių. Per ilgą laiką Ieva ėmė pasitikėti būtent jo savanoriais ir neabejoja, kad jie geranoriškai atlieka savo misiją – padėti.

„Daiktų mums tikrai negaila, nes dalintis yra džiugu ir prasminga“, – sakė I. Mackevičienė. 

Naujausi straipsniai