Indrės ir Jogailos Morkūnų šeimoje šventė – pirmasis mažylės gimtadienis

Indrės ir Jogailos dukrytei - vieneri metukai / Raimondos Vyšnios nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-03-30 11:09
Indrės ir Jogailos Morkūnų šeimoje šventė – jų dukrelė Marija Barbora atšventė pirmąjį savo gimtadienį.
Raimondos Vyšnios nuotr.
Raimondos Vyšnios nuotr.

„Mes tiesiog sklidini laimės ir džiaugsmo, todėl mielai pasidalinome šios šventės akimirkomis. Mūsų mažylė labai draugiška mergaitė, mėgstanti būti tarp žmonių, visai taip, kaip ir mes su Jogaila. Tad nors gimtadienį suplanavome beveik paskutinę minutę, susirinko tikrai daug svečių, norinčių pasveikinti jaunąją jubiliatę, bet juk per daug vaikų nebūna?“ – juokiasi TV3 laidos „Mamyčių klubas“ vedėja Indrė. Todėl autentiškos šventės akimirkos pasirodys ir „Mamyčių klube“. Juk norisi ir kitus paskatinti negailėti vaikams švenčių!

Raimondos Vyšnios nuotr.
Raimondos Vyšnios nuotr.

„Jaučiausi kaip per savo gimtadienį! Juk ši sukaktis svarbi ne tik Marijai Barborai, bet ir mums, tėvams. Atrodo, akimirka, bet praėjo jau metai“, – šypsosi I. Kavaliauskaitė-Morkūnienė.

Raimondos Vyšnios nuotr.
Raimondos Vyšnios nuotr.

Šį sekmadienį „Mamyčių klubo“ laidoje laukia daug naudingų patarimų – artėjančių Velykų proga mokysimės pasigaminti asmenines dovanas artimiesiems, sužinosime, ką daryti, jeigu mažylis nori karstytis baldais, o su tėvystės mokyklos „Opa Pupa“ specialiste aptarsime pagrindines naujagimių pereinamąsias būkles.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Estetinės medicinos specialistė Jolanta Dičkienė / Reklamos užsakovo nuotr.

Reklama

Vaikas ir pinigai

Reklama