Indrė Stonkuvienė su dukra Cecilija mėgsta puoštis vienodai: „Ji mano dizainerė ir stilistė“

Indrė Stonkuvienė su dukra Cecilija / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-12-11 11:05
Indrė Stonkuvienė su dukra Cecilija turi viena kitą ko pamokyti. Net jei kalbama apie madą. Ir nors mergaitei dar tik 4-eri, ji – geriausia Indrės patarėja, o kartu ir asmeninė stilistė.

TV laidų ir renginių vedėja, stiliaus konsultacijų įmonės įkūrėja neslepia – augant dukrai palaipsniui keičiasi ir jos pačios drabužių skonis. Maža to, vis dažniau Indrė su Cecilija nusprendžia ir po kokį vienodą drabužį pasisiūdinti. Jei ne to paties modelio, tai tos pačios medžiagos, jei medžiagos skiriasi – derina spalvas, bendrą įvaizdį.

„Anksčiau neturėjau tokios mados, gal net nelabai ir mėgau vienodai rengtis. Tačiau Cecilijai pradėjo patikti tai, ką aš rengiuosi, supratau, kad ir man smagu rengtis tai, ką ji, todėl, būna, neretai pasipuošiam panašiai“, – Žmonės.lt linksmai kalbėjo Indrė.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Panašiomis jos abi pasirodė ir lapkritį Kongresų rūmuose vykusiame Lino Adomaičio koncerte „19“. Indrė ir Cecilija vakarui pasirinko tokios pačios mėlynos medžiagos drabužius.

„Bandom derintis. Nenoriu nusaldinti stiliaus, bet ir juodai nesirengiam. Ar Cecilija nori rengtis vienodai? Ji – taip. Jei aš kokį pūstą sijoną išsirenku, ji sako irgi tokio norinti. Būna, kad aš užsimanau drabužių, kuriuos ji nešioja. Ji ir mano dizainerė, ir stilistė“, – juokiasi Indrė.

Cecilija mamai pataria ir kitais klausimais. Ji paragino eiti ir į L.Adomaičio koncertą.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Linas man padovanojo savo kompaktinį diską dar tuomet, kai laukiausi, kaip tik tuo metu buvo jo albumo pristatymas. Dukra tuo metu jo klausėsi dar pilvelyje, paskui jau gimusi. O dabar užaugo gerbėja ir jau pati reguliuoja mums, į kokius koncertus eiti, ko klausyti. Linas – vienas jo favoritų“, – kalbėjo laidų vedėja, tąsyk į koncertą pasiėmusi ir dvejų sūnų Pranciškų.

TAIP PAT SKAITYKITE: Lino Adomaičio koncertui garsūs svečiai puošėsi neįprastu lapkričiui aksesuaru – saulės akiniais

TAIP PAT SKAITYKITE: Linas Adomaitis sprogdino funko bombą: scenoje – naujai suskambę hitai, bigbendas, Pushaz ir gipsas

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai