Indrė Stonkuvienė: „Sakiau, jokių vyrų, gyvensiu tik sau“

Mantas Stonkus ir Indrė Stonkuvienė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Žodžio kišenėje neieškanti charizmatiškoji Indrė Stonkuvienė televizijos ekranuose ir internetiniuose projektuose šmėžuoja jau daugiau nei dešimt metų. Ji spėjo savo kailiu pajusti žinomumo privalumus ir trūkumus, o į komentarus, kad ją į televiziją prakišo jos vyras aktorius ir TV laidų vedėjas Mantas Stonkus, jau seniai nebekreipia. Atvirkščiai, iš to pasijuokia ir, kurdama humoro siužetus, platinamus internete, bando suprasti moteriško humoro ribas.

„Kai prieš 10 metų man pasiūlė vesti humoristinę laidą, iškėliau klausimą, kokios moters humoro ribos televizijoje. Juk jei vyras nusimauna kelnes, tai juokinga, o jei moteris... Mažų mažiausiai neseksualu...“, - laidai „Nuo... Iki...“ šį pirmadienio vakarą 20.25 val. pasakos Indrė Stonkuvienė.

Tuomet žinoma moteris lietuviškame MTV kanale kurtoje laidoje pasirinko prodiuserės ir režisierės amplua, o į humoro šou vedėjo kėdę pasiūlė kartu dirbusį jauną aktorių Mantą Stonkų. Ji neslepia, kad iš pat pradžių du jaunus žmones siejo darbiniai santykiai, palaipsniui peraugę į tarnybinį romaną. „Nors tai buvo tas gyvenimo momentas, kai sakiau: jokių vyrų, gyvensiu tik sau, bet... Pamenu tą jausmą, kai paklausiau savęs, ar aš įsivaizduoju gyvenimą be jo. Iki šiol be jo neįsivaizduoju savo gyvenimo“, - bendro gyvenimo pradžią prisimena jau daugiau nei 5 metus santuokoje gyvenanti pora.

Indrė Stonkuvienė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Stonkų namus aplankius gandrams, Manto karjera augo kaip ant mielių, o Indrė pradėjo rūpintis vaikais. Būtent vyresnėlė ir paskatino mamą filmuoti humoristinius siužetus, kuriuose Indrė ne tik pasijuokė iš savęs, bet ir atrado puikų savirealizacijos būdą. „Kai ilgai nedirbi, pradedi savimi nepasitikėti... Pirmas siužetas atsirado tada, kai Cecilija visą kelią dainavo kažkokią vaikišką dainelę... Graži dainelė po ilgos kelionės automobiliu mane pradėjo tiesiog erzinti, prašiau jos padainuoti kažką kito, o ji vis prie tos pačios lia lia lia... Tada aš nufilmavau savo reakciją, ja pasidalinau socialiniuose tinkluose ir tai sulaukė daug pasidalinimų ir gero atgalinio ryšio“, - pasakoja I. Stonkuvienė.

Indrė Stonkuvienė su dukra Cecilija ir sūnumi Pranciškumi / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Šiandien moters humoristiniai ieškojimai užfiksuoti internetinėse laidose „Moterų pasaulyje“, kur ji dalinasi juokingais gyvenimiškais patarimais ne tik su dailiosios lyties atstovėmis, bei kartu su asmeniniu treneriu Martu Kalendra kuriami „(ne)sveiko gyvenimo būdo“ siužetai „(Ne)ėsk su Stonkuviene“. Linksmų plaučių moters ieškojimai fiksuojami ir įvairiuose reklaminiuose projektuose bei socialiniuose tinkluose.

„Žinau iš savo patirties, kad kartais jautiesi gerokai blogesnis negu išties esi... Kai pamatai tas tobulos figūros moteris, kopiančias į sceną praėjus kelioms dienoms po gimdymo, o tu vis bandai įsisprausti į liekninamuosius apatinius, pasijunti tikrai prastai. Savo laidose rodau, kad mes esame visos vienodos, privalome atrasti savo privalumus ir daryti tai, kas patinka. Nereikia fabrike gaminti žmonių! Pats stiprumas yra asmenybė“, - LNK laidos „Nuo... iki...“ kūrybinei grupei šį pirmadienį savo gyvenimo tiesas atskleis humoristė I. Stonkuvienė.

Indrė Stonkuvienė (82 nuotr.)
+76
Skaitykite daugiau