Indrė Stonkuvienė pristato naują dainą „Iššūkiai jėga!“: prie jos prisidėjo ir mylimasis Vidas Bareikis

Indrė Stonkuvienė
Autorius: Beatričė Staniūnaitė
Publikuota: 2021-06-18 10:08
Televizijos laidų vedėja, iniciatyvos #MoterųPasaulyje įkūrėja Indrė Stonkuvienė (34) pristato netikėtą naujieną – muzikinį kūrinį ir klipą, kuris skatina moteris nepamiršti savo vidinės herojės Ksenos. Apie dainos „Iššūkiai jėga!“ idėją Indrė pasakoja portalui Žmonės.lt.

„Iššūkiai jėga!“ – tai ne pirmoji Indrės Stonkuvienės daina. Prieš keletą metų ji pristatė iniciatyvos „Moterų pasaulyje“ himną, o prieš metus – kartu su Monika Linkyte parašė dainą „Aš myliu save“.

Šįkart mintį sukurti dar vieną kūrinį pametėjo ne kas kitas, o pati M.Linkytė. Tinklalaidės „Mudvi“ metu, prieš išvykstant į Nepalą, Monika metė iššūkį Indrei Stonkuvienei sukurti dainą. Priėmusi iššūkį, ji į pagalbą pasitelkė mylimąjį Vidą Bareikį ir sukūrė ritmingą dainą „Iššūkiai jėga!“. Apie ką jį? Indrė atskleidžia portalo Žmonės.lt skaitytojams.

Indrė Stonkuvienė
Indrė Stonkuvienė

Apie kokius iššūkius kalbate pristatydama savo naująją dainą?

Neišvengiamas iššūkis moters gyvenime yra buitis. Reikia plauti indus, tvarkyti namus, daryti valgyti, o tame užsisukus, labai lengva prarasti gyvenimo džiaugsmą. Visgi, reikia suprasti, kad tai yra neišvengiama gyvenimo dalis, todėl būtina pačioms priimti atsakomybę už save ir savo jausmus bei mokėti į viską pažvelgti kitaip, atrasti kuo daugiau gražių momentų, nepamiršti savęs.

Kurdama iniciatyvą „Moterų pasaulyje“ dažnai dalijuosi savo asmenine patirtimi bei pati išklausau kitų moterų istorijas. Kad ir kokios esame skirtingos, visos susiduriame su tais pačiais iššūkiais, o tai mus ir vienija. 

Indrė Stonkuvienė
Indrė Stonkuvienė

Kaip dainoje atsirado Ksena? Vaizdo klipe ją įkūnijate ir pati!

Kiekviena moteris savo viduje turi daug personažų – nuo sexy mamulės iki karingos princesės. Būtent pastarasis vaidmuo moterims leidžia nepasiduoti ir kovoti. Rašydama šią dainą prisiminiau labai ryškų personažą, karingąją princesę Kseną. Noriu, kad moterys nepamirštų tos savo vidinės Ksenos, nes iš tiesų niekas kitas nepadės mums atsistoti, pakilti ir kovoti už save – tai padarysime tik mes pačios.

Indrė Stonkuvienė
Indrė Stonkuvienė

Kaip pati kovojate su buities iššūkiais?

Praėjusio karantino metu, kai atsirado dar daugiau vaidmenų – nuo mamos, mokytojos iki gaspadinės, nusprendžiau su iššūkiais kovoti iššūkiais (juokiasi). Mečiau sau iššūkį išmokti padaryti virvutę, pradėti judėti ir sportuoti kiekvieną dieną. Tos mažos pergalės mums yra labai svarbios ir tai verčia pasidžiaugti savimi. Nereikia nerti su rykliais, kad praskaidrintum savo kasdienybę, tereikia išsikelti mažus iššūkius, kurie leis susikoncentruoti į save, o vėliau pasidžiaugti ir neužsibūti toje buityje.

Taip pat leidžiu pasidalinti buitimi ir tais iššūkiais su kitais. Dažnai mes, moterys, galvojame, kad tik mes geriausiai atliksime tam tikrus darbus. Tikrai ne! Su savo žmonėmis turime dalintis ne tik džiaugsmais, bet ir tais pačiais sunkumais.

Indrė Stonkuvienė
Indrė Stonkuvienė

Suskurti dainą taip pat turėjo būti nemenkas iššūkis. Galbūt pagalbos ranką ištiesė mylimasis Vidas?

Dainos žodžius sukūriau pati, tada juos parodžiau Vidui. Namai virto įrašų studija, pradėjome galvoti apie muziką. Kas mane gerai pažįsta, žino, kad latino muzika ir jos ritmai yra itin artimi mano širdžiai. Taigi, kartu su Vidu pradėjome kurti muziką, vėliau viską sumiksavo Karolis Talutis iš grupės „8 kambarys“. Kai išgirdome galutinį rezultatą, nusprendėme – šiai dainai žūtbūt reikalingas toks pat ritmingas klipas! (šypsosi) 

Indrė Stonkuvienė
Indrė Stonkuvienė

Galbūt ateityje vėl papildysite savo dainų grojaraštį?

Tikrai taip! Žinoma, tikrai nepretenduoju į dainininkes, pati matau ir girdžiu save, bet būtent tai darydama, noriu parodyti, kad nebūtina savęs riboti ir užsikompleksuoti. Dažnai iš šono atrodo, kad esu labai drąsi ir neturiu jokių kompleksų, tačiau iš tiesų turiu perlipti per savo vidines baimes. Tai man padeda padaryti mano aplinka. Turiu nuostabią komandą, kuri jau ne vienerius metus tiki mano idėjomis, o jų aš turiu labai daug. Taigi, dar viskas prieš akis!

Indrė Stonkuvienė – „Iššūkiai jėga!“:

Naujausi straipsniai