Indrė Stonkuvienė kreipėsi į užsienyje gyvenančias moteris su svarbia žinute

Renginio akimirka/Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-01-28 12:49
Televizijos laidų vedėja bei iniciatyvos #MoterųPasaulyje įkūrėja Indrė Stonkuvienė savaitgalį viešėjo Airijoje. Specialiai lietuvėms skirtų renginių metu ji kreipėsi į visas moteris su svarbia žinute.

„Šią iniciatyvą pradėjau, kaip tada tikėjau, sunkiausiu savo gyvenimo laikotarpiu. Dabar man atrodo, kad tada taip jau sunku nebuvo. Būtent dėl to, visas norėčiau paraginti suprasti, kad nėra neišsprendžiamų problemų. Viskas yra išsprendžiama, išgyvenama ir įveikiama”, – sakė I. Stonkuvienė.

„Nepaisant visų nesėkmių, klaidų ar išgyvenimų, aš tikiu, jog svarbiausia yra moterų bendrystė ir viena kitos palaikymas. Jūs dalijatės savo išgyvenimais su manimi, o aš su jumis. Taip visas problemas ir bėdas spręsti tiesiog yra lengviau”, – renginių metu kalbėjo I. Stonkuvienė.

Renginio akimirka/Organizatorių nuotr.
Renginio akimirka/Organizatorių nuotr.

Anot televizijos laidų vedėjos, šios iniciatyvos pagrindas yra nebijojimas kalbėti apie savo problemas ir jausmus. „Aš to pati vis dar mokausi. Visuomet stengiuosi išsakyti savo jausmus, o ne juos užgniaužti, nes po to, deja, gali įvykti sprogimas”.

Kiekvienas #MoterųPasaulyje renginys turi heroję – moterį, kuriai po itin sunkių išgyvenimų skiriama reikiama parama, padedanti atsistoti ant kojų, susirasti darbą ar mėgstamą veiklą. Šių renginių heroje tapo Asta, auginanti 10-ties dukrą Austėją, kuri turi rimtų sveikatos sutrikimų – cerebrinis paralyžius ir epilepsija. Visa tai dėl patirtos gimdymo traumos. Iniciatyvos dėka Asta prisiminė savo seną aistrą – manikiūrą, kuris ilgainiui galėtų tapti ne tik hobiu, bet ir pragyvenimo šaltiniu.

Renginio akimirka/Organizatorių nuotr.
Renginio akimirka/Organizatorių nuotr.

Primename, kad #MoterųPasaulyje veikla skatina moterų savitarpio pagalbą, bendrystę bei vienija išgyvenančias įvairius sunkumus. #MoterųPasaulyje renginys vyks vasario 14 d Alytuje, o su nauja programa ir aibe staigmenų – kovo 7 d. Kaune. Daugiau informacijos apie #MoterųPasaulyje renginius rasite ČIA.

Naujausi straipsniai