Indrė Stonkuvienė išgirdo žmonių nuomonę, kas iš tiesų turėtų dirbti televizijoje

Indrė Stonkuvienė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-09-18 16:34
Televizijos laidų vedėja ir aktorė Indrė Stonkuvienė LNK laidoje „Čia tai geras!” paruošė neeilinę provokaciją. Kas iš tiesų įdomu Lietuvos žmonėms bei kas, jų nuomone, tikrai turėtų dirbti televizijoje? Atsakymai nepatogūs ir tiesmukiški. Juos I. Stonkuvienė išgirdo pirmų lūpų.

Laidoje „Čia tai geras!” garsi moteris priėmė vedėjo Jono Nainio mestą iššūkį – dienai išbandyti visai kitos profesijos darbą. Kortos lėmė tai, jog I. Stonkuvienė tapo barista. Tai virto didžiule staigmena kavinės lankytojams. Daugelis jų negalėjo patikėti, kad juos aptarnauti gali tikroji aktorė.

Nors neatpažinti šios socialinių tinklų įžymybės tiesiog neįmanoma, I. Stonkuvienė meistriškai stengėsi įrodyti, kad ji vis tik kitas asmuo. Klientus įtikino kone visos aktorės išgalvotos istorijos.

Indrė Stonkuvienė dirbo barista
Indrė Stonkuvienė dirbo barista

Naudodamasi tokia proga bei skatinama laidos vedėjo, kuris visą veiksmą slaptomis kameromis stebėjo realiu laiku, I. Stonkuvienė ryžosi provokacijai. Pagrindinis šios avantiūros tikslas – išsiaiškinti, ką iš tiesų Lietuvos žmonės mano apie televizijos žvaigždes.

„Indrė Stonkuvienė, Ščiogolevaitė ta pati – ką jos jau labai didelės žvaigždės? Aš manau, kad mes tikrai turim geresnių žmonių, kurie galėtų dirbti televizijoj”, – sakė pati I. Stonkuvienė vienai klientei. Tokie žodžiai padrąsino atsiverti ir lankytoją: „Šiaip iš tikrųjų, yra tiesos. Kai pasižiūri, tai Lietuva ir žvaigždės yra kažkas nesuderinamo. Nėra čia jų tikrai”.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai