Indrė Stonkuvienė ir Vidas Bareikis atšventė draugystės metines: pasidalijo romantišku vaizdo įrašu

Indrė Stonkuvienė ir Vidas Bareikis / Soc. tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-11-16 10:22
Lapkričio 14-oji – ypatinga diena televizijos laidų vedėjai Indrei Stonkuvienei (34) ir atlikėjui Vidui Bareikiui (34). Pora paminėjo pirmąsias draugystės metines. Žodžiais bei nuotraukomis, kuriomis jiedu apsikeitė socialiniuose tinkluose, Indrė su Vidu pasidalijo ir su portalu Žmonės.lt.

Metinių proga Vidas Bareikis paviešino romantišką įrašą, kuriame ne tik išsakė savo jausmus, bet ir parodė pačias gražiausias per metus su Indre Stonkuviene įamžintas akimirkas.

„Indrė+Vidas=KML (1 metai). Nors daug kas šiuos metus vadina blogiausiais metais, bet man jie buvo vieni įsimintiniausių ir lygiai prieš metus, lapkričio 14 dieną, paženklinti stebuklu, kai savo gyvenime sutikau bendramintę, sielos draugę ir mylimąją Indrę Stonkuvienę. Ačiū už šiuos metus, ačiū už visas pamokas, už neblėstantį entuziazmą, už ežerus, palaikymą ir svarbiausia – meilę, kurios viduje tu turi tiek daug, kad užtenka ne tik man ar mūsų vaikams, bet ir daugeliui kitų. Va, kokį gražų „foto albumą“ per metus kartu sukūrėme. Su metinėmis!“ –  pasidalijęs vaizdo įrašu rašė Vidas Bareikis.

Progos nusiųsti V.Bareikiui šiltų palinkėimų nepraleido ir Indrė Stonkuvienė. Savo socialinio tinklo Instagram paskyroje ji pasidalijo nuotrauka iš renginio Marijampolėje, kuriame prieš metus jiedu susipažino ir nuo to laiko nesiskyrė.

„Lygiai prieš metus, Marijampolėje įvyko „Moterų pasaulyje“ renginys. Tas vakaras man labai daug reiškia, nes susipažinau su Vidu. Ši nuotrauka iš to vakaro. Manau šįkart daug žodžių nereikia. Spaudžia širdį, drėgsta akys, kiek man tai reiškia. Ačiū, kad sugrąžinai man viltį. Atnešei šviesą ir tikėjimą. Kaip gera jausti tavo meilę ir palaikymą. Sveikinu mus! Važiuojam toliau!“ – pasidalindama nuotrauka rašė Indrė Stonkuvienė.

„Myliu ir tikiu meile!“, – pridūrė ji.

Naujausi straipsniai