Indrė Stonkuvienė dalijasi intriguojančios fotosesijos kadrais

Indrės Stonkuvienės fotosesija
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-02-05 19:11
Televizijos laidų vedėja bei iniciatyvos #MoterųPasaulyje kūrėja Indrė Stonkuvienė vėl stebina. Šį kartą humoro jausmo nestokojanti garsi moteris dalijasi neeilinės fotosesijos, skirtos organizuojamo renginio kovo 8 d. proga, rezultatais. Intriguojančiose nuotraukose Indrė įsiamžino ne viena, o su... apsinuoginusiais vaikinais.

Pasak televizijos laidų vedėjos, mintis apie fotosesiją su vaikinais kilo dėl kelių priežasčių. Indrės nuomone, dažnai moterys įvairiuose apdovanojimų ceremonijose ar net oficialiuose renginiuose ant scenos lipa tiesiog dėl grožio, kol tuo tarpu protingi vyrai kalba. Iš tokių situacijų I. Stonkuvienė norėjo pasišaipyti ir pasijuokti: „Gal metas apsukti situaciją aukštyn kojomis? Juk ir moterys gali būti protingos ir juokingos, o vyrai tiesiog dėl grožio laikyti padėkliuką su šampanu ir mėsainiu”.

Indrės Stonkuvienės fotosesija
Indrės Stonkuvienės fotosesija

Kaip sako pati garsi moteris, ši fotosesija puikiai iliustruoja būsimą „#MoterųPasaulyje. Užkulisiai” renginį kovo 8 d. Kaune. „Tai bus didžiausias iniciatyvos renginys ir tuo be galo džiaugiuosi. Kalbėsime ir juokausime apie paslaptis, kurių vyrams žinoti nevalia, tikrai neišvengsime pikantiškų temų bei audringų šokių. Nes tokie tie moterų pasaulio užkulisiai, kuriuose mes, moterys, neturime jokių tabu”, – pasakojo I. Stonkuvienė.

Indrės Stonkuvienės fotosesija
Indrės Stonkuvienės fotosesija

Jau metus laiko kuriamos #MoterųPasaulyje iniciatyvos susitikimai paremti moterų savitarpio pagalba bei bendravimu. Kiekvienas renginys turi savo heroję – moterį, kuriai po itin sunkių išgyvenimų skiriama reikiama parama, padedanti atsistoti ant kojų, susirasti darbą ar mėgstamą veiklą. Taigi kiekviena renginio dalyvė tiesiogiai prisideda prie herojė likimo. Anot I. Stonkuvienės, tokie susibūrimai dovanoja visą puokštę emocijų: ir juoką, ir ašaras, ir gerą laiką, ir vakarėlį.

Artimiausias #MoterųPasaulyje renginys vyks jau kovo 8 d. Kauno lofte Gargaras. Organizatoriai žada absoliučiai naują programą, netikėtų staigmenų ir siurprizų.

Naujausi straipsniai