Indrė Stonkuvienė atskleidė, kokia mados tendencija jai artimiausia

Indrė Stonkuvienė / Eglės Liepos nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-06-05 12:34
Šią vasarą Indrė Stonkuvienė pirmąjį kartą taps festivalio vedėja. Žinoma moteris neslepia, kad birželio 8-10 d. lipti ant scenos prieš didžiulę sporto ir aktyvaus laisvalaikio festivalio „Sveika, Neringa!“ svečių minią jai visai nebaisu, atvirkščiai – visai šeimai skirto renginio ji nekantriai laukia.

„Mano pačios pagrindinė sportinė veikla, kaip ir visų mamų – du geriausi treniruokliai – mano vaikai. Su jais juk neištiesi kojų, nepasėdėsi vienoje vietoje, teks nuolat lakstyti, gali pasitaikyti ir rankų stiprinimo dienos. Šiuo metu pagrindinis vaikų žaislas – paspirtukai. Kadangi jie rieda gana greitai, man tenka juos pasivyti. Taigi, užsiiminėju greituoju ėjimu su pasišokinėjimais“, – juokėsi penkerių Cecilijos ir trejų Pranciškaus mamytė.

Eglės Liepos nuotr.
Eglės Liepos nuotr.

„Be galo džiaugiuosi, kad dabar šeimyninės veiklos ir renginiai tampa tikra mada – juk net maratonus galima bėgti su vaikiškais vežimėliais! Pamenu, kai mes buvome maži, tėvų su vaikais net į kai kuriuos restoranus neįleisdavo. Dabar kiekvienam jaunam žmogui siunčiama labai svarbi žinutė – susilaukus vaikų gyvenimas nesibaigiai, atvirkščiai – jų turėti net madinga. Kartais juokiuosi, kad atplaukus šiai bangai būdama dviejų vaikų mama jaučiu, kad gal mažokai. Matyt, dėl to ir sutikau vesti šį festivalį – puikiai žinau, kad jame labai gerai jausis tiek aktyvūs suaugusieji, tiek mažieji renginio lankytojai. Juk tėvams ramiausia, kai vaikai – su jais“, – džiaugėsi „Sveika, Neringa!“ vedėja Indrė Stonkuvienė.

Birželio 8-10 dienomis vyksiantis festivalis „Sveika, Neringa!“ kvies šeimas ir aktyvų laisvalaikį mėgstančius žmones vasarą pradėti taip, kaip norėsis ją visą ir praleisti.

Svečiai turės galimybę dalyvauti bėgime, pėsčiųjų žygyje, orientacinėse varžybose ir daugybėje kitų sporto rungčių, į kurias registruotis galima www.sveikaneringa.lt.

Festivalio lankytojai pajūryje taip pat galės mėgautis žinomiausių Lietuvos atlikėjų koncertais. Penktadienį juos džiugins „Lemon Joy“, o šeštadienį – Beatrich, Leon Somov ir „Daddy Was a Milkman“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai