Indrė Stonkuvienė atgavo instagramo paskyrą: „Matosi, kad tai buvo piktybinis veiksmas“

Indrės Stonkuvienės renginys „Moterų pasaulyje“ Palangoje/Prokadras nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-09-09 18:06
Sekmadienį televizijos laidų vedėja, iniciatyvos „Moterų pasaulyje“ įkūrėja ir socialinių tinklų žvaigždė Indrė Stonkuvienė pateko į nemalonią situacija – nulaužta, jos net 242 tūkst. sekėjų turinti socialinio tinklo instagramo anketa ir elektroninis paštas.

Įsilaužėliai ne tik užgrobė Indrės socialinio tinklo paskyrą ir elektroninį paštą, bet ir draugams pradėjo siuntinėti keistas žinutes, prašydami pinigų.

Indrė prisipažino, kad toks įvykis jai nutiko pirmą kartą. Laimei, instagramo anketą per parą žinomai moteriai pavyko atgauti, deja, elektroninio pašto susigrąžinti kol kas nepavyko.

Indrės Stonkuvienės instagramo paskyra/ Socialinių tinklų nuotr.
Indrės Stonkuvienės instagramo paskyra/ Socialinių tinklų nuotr.

„Atgauti paskyrą man padėjo vienas vaikinas vardu Erikas. Užpildėme formą, pakeitėme duomenis, sustiprinome apsaugą. Šiandien buvau policijoje, kurioje parašiau pareiškimą. Nesinori visko taip paprastai palikti, nes žmonės turi jausti atsakomybę už tai, kaip elgiasi“, – kalbėjo Indrė ir prisipažino, kad neteisėtas tapatybės užgrobimas, greičiausiai, buvo piktybinis veiksmas.

„Matosi, kad tai buvo piktybinis veiksmas, nes tas žmogus netgi parašė man į naują anketą, kurią susikūriau ir pagrasino nulaužti ir šią. Tai yra labai rimta, nes liečia ne tik mane, bet ir mano aplinkos žmones. Tokie veiksmai yra ne tik labai nemalonūs, bet ir pavojingi. Juk kalbame apie asmeninius duomenis: ten yra ir mano asmeninės žinutės, duomenys, sutartys ir panašūs dalykai. O įsilaužėliai galbūt dar tikėjosi surasti ir kažką pikantiško...“.

Kad apsisaugotų nuo panašių įvykių specialistai Indrei patarė karts nuo karto keisti slaptažodžius.

„Vieni teigė, kad kažkas žinojo mano slaptažodį ir šia informacija buvo pasidalinta, nes galimybių atspėti slaptažodį, kai jį sudaro, pavyzdžiui, skaičiai, ne vardas ar pavardė, yra begalybė“, – svarstė I. Stonkuvienė.

Iniciatyvos „Moterų pasaulyje“ instagramo paskyra/ Socialinių tinklų nuotr.
Iniciatyvos „Moterų pasaulyje“ instagramo paskyra/ Socialinių tinklų nuotr.

Indrė džiaugiasi dideliu draugų ir sekėjų palaikymu. Vakar jos sukurta nauja instagramo paskyra per parą sulaukė virš 45 tūkstančių sekėjų. Garsi moteris atskleidė, kad jos ištrinti nežada ir panaudos ją savo įkurtos iniciatyvos „Moterų pasaulyje“ veiklai.

Naujausi straipsniai