Indrė Stonkuvienė apie vaikystę: „Daktarai sakė, kad negyvensiu“

Labdaringas renginys #Moterų pasaulyje su Indre Stonkuviene
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-05-17 16:26
LNK laidoje „KK2 penktadienis” mažieji talentai ir žinomi žmonės kalbės apie nelengvą kelią į sėkmę. Laidoje dalyvausianti televizijos laidų vedėja Indrė Stonkuvienė pasakos, kad jos vaikystė nebuvo lengva – ištisus metus teko praleisti ligoninėse dėl prastos sveikatos.

„Daktarai sakė, kad jokių vilčių tėvams dėl manęs negali suteikti. Net neturiu vaikystės nuotraukų. Mane reanimacijoje pakrikštijo. Daktarai sakė, kad aš negyvensiu. Ligoninėse praleidau didžiąją laiko dalį, kol suėjo septyneri. Kai pradėjau lankyti mokyklą, pagal pažymių knygutę galima matyti, kad du mėnesius lankau mokyklą, o du mėnesius ligoninėje būnu“, – kalbės I. Stonkuvienė.

„Buvo lūžęs slankstelis. Kepenys, kai gimiau, buvo kaip šešių metų vaiko, padidėjusios. Mano mamytė iki šiandien šį laikotarpį atsimena kaip didžiausią košmarą, nes medicinos sesutė net yra pasakiusi, kad Jūsų vaikas negali verkti, nes jis gali uždusti“, – sakys I. Stonkuvienė

Tačiau žinoma moteris, kad ji būdama paaugle ryžosi kardinaliems gyvenimo pokyčiams.

„Kai mano buvo 15 metų, aš supratau, kad aš nenoriu taip gyventi, nes aš turėjau vartoti labai stiprius vaistus ir tuomet aš nutraukiau vaistų vartojimą, pradėjau kovoti ir kabintis į gyvenimą. Rizikavau, rizika pasiteisino, šiandien esu visiškai sveika“, – laidoje sakys I. Stonkuvienė.

Indrė laidoje prisimins ir šviesesnius vaikystės etapus, kuomet ji pradėjo lankyti šokius: „Mano pramoginių šokių karjera prasidėjo gana anksti, antroje klasėje. Pastatė poroje su berniuku, aš pasakiau, kad su juo aš tikrai nešoksiu, ir išėjau“.

Indrė laidoje sakys, kad tėvai vaikams neturėtų primesti vienos nuomonės, o labiau leisti jiems atsiskleisti: „Manau, kad tėvų pareiga nėra versti kažką daryti. Tėvai turi apsaugoti. Vaikui reikia leisti pasirinkti ir išbandyti daug daugiau būrelių“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai