Indrė Morkūnienė ir Ieva Mackevičienė tapo „Tiulio fėjos“ šventinių suknelių modeliais

Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė, Ieva Mackevičienė, Viktorija Jakučinskaitė ir Jurga Baltrukonytė / Redos Mickevičiūtės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-12-10 10:49
Įsisiūbuojant šventiniam laikotarpiui, būtinų maloniųjų darbų sąrašas, atrodo, išsitęsia iki begalybės: dovanos, eglutės puošimas, Kalėdų senio kvietimas, idėjos stalo dekoravimui ir šventiniam meniu, kelionės į namus, šeimas, susitikimai su draugais, įmonių šventės...

Mados namų „Tiulio fėja“ įkūrėja dizainerė Viktorija Jakučinskaitė šiemet moteris ragina įsitraukti dar vieną būtiną punktą, skirtą tik sau – pasipuošti!, ir kviečia moteris apsidovanoti save. 

„Visos mes skubančios, bėgančios, kuriančios, besirūpinančios, nuolat šeimos, draugų, kolegų apsupty ir labai dažnai ilgai lauktas šeimos šventes pasitinkame pamiršdamos save. O juk puošti per šventes būtina ne tik Kalėdų eglutę, namus ar šventinį stalą, būtina pasipuošti ir pačioms, – šypsosi šventinę kolekciją pristatanti dizainerė V.Jakučinskaitė. – Mano naujausi kūriniai – dailios, žaismingos ir mielos suknelės, įkvėptos namų jaukumo, arbatos su apelsinais ir cinamonu kvapo ir Naujųjų laukimo jaudulio. Šios suknelės dovanos kiekvienai daug šiltų emocijų.“

Redos Mickevičiūtės nuotr.
Redos Mickevičiūtės nuotr.

Šventinės kolekcijos fotosesijai V.Jakučinskaitė į draugiją pasikvietė tokias pat veiklias ir nuolat skubančias moteris: žurnalo redaktorę Jurgą Baltrukonytę, televizijos laidų ir renginių vedėją Indrę Kavaliauskaitę-Morkūnienę ir Ievą Mackevičienę, kurios šiandien didysis džiaugsmas yra būti mama.

„Labai linkiu visoms, kad šventiniai rytai prasidėtų nuo pagalvojimo apie save ir nuo suknelės. O vėliau tegul taip prasideda visi rytai! – šypsosi V.Jakučinskaitė.

Redos Mickevičiūtės nuotr.
Redos Mickevičiūtės nuotr.

Šventinės fotosesijos nuotraukos taip pat sukurtos moterų: 

  • fotografė – Reda Mickevičiūtė
  • grimas – Rūta ir Ernesta „Make My Day“, Julija Estko
  • šukuosenos: Gintarė Pietutytė ir Margarita Jakučinskaitė
 
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai