Indrė Launikonytė pristato naujausią savo dainą: „Tai tarsi nauja pradžia, išsigryninimas“

Indrė Launikonytė / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-08-20 11:10
Indrė Launikonytė, daugeliui pažįstama iš televizijos projektų, pristato antrąjį savo autorinį kūrinį „Vien tik tu“. Įtampa pulsuojančios dainos eilutės bei galingas balsas – toks derinys leis klausytojams geriau pažinti atlikėjos muzikinę stilistiką. Naująjį singlą papildo ir spalvinga vizualizacija – pirmasis Indrės muzikinis klipas.

„Meilę, kaip ir gyvenimą, interpretuoju kaip nuolatinį judėjimą į priekį – man tai jausmų kitimas, augimas, virsmas ir vis besikeičianti istorijos dinamika,“ – atvirauja Indrė. „Kai nelieka judėjimo, meilė, tarsi pelkėje stovintis vanduo, ima pelyti – o juk gyvybės ratas cirkuliuoja tik nuolat tekančiame vandenyje.

Šis energijos šaltinis privalo nuolat būti maitinamas, jog galėtume tobulėti, kurti ir tiesiog mylėti. Dainoje „Vien tik tu“ užkoduota žinutė skirta ne tik tiems, kurie myli, bet ir tiems, kurie dar mylės. Tai tarsi priminimas, jog norint išsaugoti jausmus ir santykius, negalime sau leisti pamiršti apie vienas kitą, taip pat ir apie save – čia neturėtų būti apatijos ar stagnacijos.“

Indrė Launikonytė / Organizatorių nuotr.
Indrė Launikonytė / Organizatorių nuotr.

Vaizdo klipe įamžinti šėlstančios jūros vaizdai, lietaus lašai ant stiklo, ramus baseino vanduo ir besikeičiančios spalvos simbolizuoja judėjimą, pokyčius ir atlikėjos nuotaikas. Šiuo kūriniu Indrė atskleidžia ir apie naują savo gyvenimo etapą.

„Tai tarsi nauja pradžia, išsigryninimas, kai vidiniai pokyčiai atsispindi ir išorėje. Ilgą laiką atlikdama gerai žinomas dainas, supratau, jog žiūrovai pamilo tą ugningą Indrę, tačiau kurdama atrandu ir kitonišką, ramesnę savo pusę. Sujungus šias dvi, aistros ir ramybės, energijas,  gimė „Vien tik tu“ – kūrinys, kurį šiandien pagaliau pristatau savo klausytojams.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai