Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė su meilės triumfą švenčiančiu pusbroliu pasidalijo sėkmingos santuokos receptu

Indrė Kavaliauskaitė Morkūnienė su meilės triumfą švenčiančiu broliu pasidalino sėkmingos santuokos receptu / Ryčio Survilos nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-07-27 17:25
TV laidų vedėjai Indrei Kavaliauskaitei-Morkūnienei liepos 27 – oji nuo šiol bus ypatinga data – būtent šią dieną amžiną meilę savo išrinktajai prisiekė jos pusbrolis, žinomas dainininkas Martynas Kavaliauskas.

„Gražiausius žodžius jam ir Rusnei šiandien dar pasakysiu šventėje“, - patikino pasveikinti jaunavedžių į Kauno šv. apaštalų Petro ir Povilo arkikatedrą baziliką atėjusi moteris.

Ryčio Survilos nuotr.
Ryčio Survilos nuotr.

Indrė šių metų rugsėjį švęs trečiąsias vestuvių su šou pasaulio atstovu Jogaila Morkūnu metines. Pora augina du vaikučius – pirmagimę Mariją Barborą bei šių metų kovo 8 – ąją gimusį sūnelį Aleksandrą.

„Manau, kad sėkmingai santuokai tai, kad dirbi šou versle, įtakos neturi. Juk viskas iš tiesų priklauso nuo dviejų žmonių“, – sakė pašnekovė.

Anot jos, Martynas yra labai geras savo širdyje.

Ryčio Survilos nuotr.
Ryčio Survilos nuotr.

„Aš jį pažįstu!, – šypsodamasi sakė Indrė, – Ir turbūt kiekviena moteris šalia jo jaustųsi laiminga....“.

Ji pašmaikštavo esanti „Team Kavaliauskai“ komandos narė, todėl viliasi, kad Rusnė taip pat džiaugsis sukūrusi šeimą su labai geru žmogumi.

„Santuokoje tikrai svarbu vertinti vienas kitą. Ir pastebėti net mažiausius kito padarytus darbus. Tai galėtų būti sėkmingos santuokos receptas“, – sakė I. Kavaliauskaitė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai