Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė po išgyventos dramos: „Būsime didelė šeima: du šunys ir du vaikai“

Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-08 10:14
Televizijos laidų ir renginių vedėja Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė parą laiko turėjo gana stiprių išgyvenimų. Kadangi moteris laukiasi – padėtis žymiai sudėtingesnė, kas itin neramino jos vyrą renginių organizatorių Jogailą Morkūną.

Nuostabu, kad ši istorija – su laiminga pabaiga.

Viskas nutiko dėl Morkūnų šeimos augintinio Maltos bišono Mako. Mažas padūkėlis išbėgo iš kiemo ir negrįžo. Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė kreipėsi socialinėje paskyroje prašydama padėti surasti šunelį. Paklausiusi sekėjų patarimo, kad vyresnio amžiaus žmonės nesinaudoja „Facebook'u“, išklijavo ant aplinkinių pastatų ir popierinius skelbimus.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.


Tik turintis augintinių gali suprasti, kaip gyvūnas tampa šeimos nariu ir dėl jo suki galvą vos ne taip pat, kaip dėl artimojo. Makas su Indre kartu – devyneri metai. Be to, šuniukas – ir didelė Morkūnų dvejų metų mažylės Marijos gyvenimo dalis.

Fotostudijos CIKLOPAS nuotr.
Fotostudijos CIKLOPAS nuotr.

Augintinis namo parvyko po paros lakstymo – jį rado vienas vienuolikos metų berniukas. Indrė gražiai jam padėkojo socialinėje paskyroje – mažojo didvyrio laukia ir dovana.

„Ačiū visiems pasakyti nepakanka. Makas jau namuose! Ačiū už visus patarimus ir rūpestį, ačiū, kad dalinotės žinute. Maką namo sugrąžino vienuolikos metų šaunus berniukas, liepęs mamai sustoti, nes matė skelbimą prie parduotuvės, jog toks šuniukas dingo. Tad paprasčiausiomis priemonėmis, bet su geriausia vaiko širdimi ir neabejingumu vyksta geriausi dalykai! Ačiū ačiū ačiū! Taip pat noriu pasidalinti kontaktais žmonių, kurie rado dar vieną maltos bišoną Naujoje Vilnioje, pasinaudodama visa turima sklaida, galbūt dar vieną šuniuką sugrąžinsime namo. Dar vienas pasimetęs bišonas: +37068614351. Jei ieškote savo bišono, galbūt jis čia. O aš einu rinkti dovanos savo 11 m. herojui!“ – parašė Indrė.

Morkūnai netrukus turi susilaukti antros atžalos, Indrė pripažįsta, kad dabartinė josios padėtis situacijai dėl dingusio šuns suteikė papildomų dramos atspalvių.

„Aš ir taip esu gana jautri, o šiuo periodu jautrumas dar padidėjęs. Labai išgyvenau, o Jogaila išgyvent turėjo ne tik dėl šuniuko, bet ir dėl manęs. Gerai, kad viskas taip gerai baigėsi. Kaltinau save, nors atrodo turėčiau suprasti, kad niekas neapsaugotas nuo atsitiktinių nelaimių, kodėl vartelių užraktas atšoko nuo šalčio, kodėl dabar patelės rujoja ir kodėl vėlai vakare sumanėm, kad jam patiks dar minutei išbėgti pasilakstyti tiesiog kieme. Gerai, kad viskas gerai baigėsi ir noriu padėkoti tiek puikiam vienuolikmečiui berniukui, tiek jo mamai, kad augina neabejingą ir rūpestingą sūnų. Jei ne berniuko pastabumas gatvėje, bei perskaitytas skelbimas prie parduotuvės, nežinia, kaip būtų ši istorija pasibaigusi“, – portalui Žmonės.lt sakė Indrė.

Kai kurie žmonės nusiteikę prieš tai, kad po vienu stogu gyventų maži vaikai ir šunys. Ką apie tai mano Indrė?

„Būsime didelė šeima: du šunys ir du vaikai. Juk puiku vaikams augti su augintiniais. Ir tikiuosi, šunys kaip mūsų vyresnieji šeimos nariai nepyksta už tai, kad dėmesio atsiradus dukrytei gauna kiek mažiau. Mes pažadam pasitaisyti“, – pajuokavo žinoma moteris.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai