Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė paruošė kalėdines dovanas

„L'Occitane“ kalėdinio vakaro akimirkos / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-11-21 20:24
Antradienio vakarą sostinės restorane „La Boheme“  surengtas prancūzų kosmetikos „L'Occitane“ kvapnia magija dvelkiantis kalėdinis vakarėlis.

Renginį vedė Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė. „Kalėdinė nuotaika į namus kasmet ateina ne nušvitus lempučių girliandoms ar papuošus eglutę, šventė prasideda kartu su artimiausiais žmonėmis", – šiais žodžiais renginį pradės I. Kavaliauskaitė-Morkūnienė.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Vakaro metu skambėjo Lietuvoje septynerius metus gyvenančios prancūzų aktorės ir dainininkės Clotilde Solange Rigaud dainos. Vilniuje įsikūrusi prancūzė čia baigė ne tik muzikinio teatro studijas, bet ir vaidina filmuose, kuria dainas, įvairius projektus bei moko prancūzų kalbos. Praėjusių metų nacionalinio kino apdovanojimuose „Sidabrinė gervė“ C.S.Rigaud buvo nominuota, kaip Metų geriausia antraplanio vaidmens aktorė.

Renginio metu svečiai susipažino su „L'Occitane“ specialiai žiemos šventėms atnaujinta kolekcija „Terre de Lumiere“ (šviesos žemė - liet.), įvilkta į spindinčią auksinę pakuotę. Gurmaniški kvepalai dvelkia migdolais bei medumi. Taip pat buvo pristatyta ir riboto leidimo šventinė linija „Joyeuses Fêtes“. Naujasis aromatas – tai lyg rožinių gėlių pieva, kuri žiemos viduryje pražysta nuostabaus grožio žiedais, ore pasklinda magiškas, užburiantis kvapas.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

„Vertingiausia dovana ta, į kurią buvo įdėta daug meilės. Kalėdinės karštinės metu linkiu nepamiršti, jog Kalėdos negali būti tiesiog supakuotos į dovanų popierių. Jos gyvena mūsų ir mylimų žmonių širdyse", – įsitikinusi I. Kavaliauskaitė-Morkūnienė.

Žinomai moteriai šįmet buvo patikėta misija savo nuožiūra atrinkti ir paruošti „L'Occitane“ parduotuvėse dovanų rinkinius, skirtus mamai, tėčiui, mylimajai, mylimajam bei artimiausiai draugei. Dailios juostelės, šiugždantis šilkinis popierius, pakuotės, kurios primena saldainių dėžutes, akį traukiantys ryškiaspalviai burbulai, kuriuose slepiasi įvairių kolekcijų produktai, pasak Indrės, padės nudžiuginti dovanojančio artimąjį.

„Aš mėgstu dovanoti, manęs nevargina dovanų ieškojimas. Visus „L'Occitane“ kvapus kuo puikiausiai pažįstu ir mėgstu jau seniai, tad pasiūlyti savo dovanų variantus nebuvo sunku. Tikiuosi, rasiu bendraminčių, ir mano dovanų rinkiniai pakvips ne vienuose namuose", – šypsosi I. Kavaliauskaitė-Morkūnienė, vakaro metu pristatysianti ir „L'Occitane“ Advento kalendorių, kurio atvėrus 24 dureles, slepiasi tiek pat kvapnių produktų.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai