Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė pakvietė šventiškai paminėti šeimos dieną

Laidos „Mamyčių klubas" dešimtasis gimtadienis
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-05-12 14:04
Sekmadienį, prieš pat tarptautinę šeimos dieną, „Mamyčių klubo“ laidos vedėja Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė visas šeimas pakvietė apsilankyti Vilniaus rotušėje.

Visą dieną nuo 11 iki 17 val. tiek aikštėje lauke, tiek visame pastato viduje laukia dešimtys įvairiausių pramogų, skirtų ir patiems mažiausiems, ir šiek tiek vyresniems.

Rotušės aikštėje šeimas kviečia batutų miestelis, prie įėjimo drąsiausių lankytojų laukia tikroviški dinozaurai, šventėje vaikai gali sutikti daugybę savo mėgstamiausių personažų, skambės vaikų koncertas, vyksta konkursai su dovanomis, dirbtuvėlės, sporto turnyrai, mamos mažylius gali pervystyti ir pažindyti specialioje „Aptaclub Baby Lounge“ erdvėje, o kiekvienas lankytojas taip pat gaus dovanų krepšelį. 

Vieni dažniau lekia į gamtą, antri mieliau būna visi kartu namuose – renginyje apsilankę žymūs žmonės su savo atžalomis paatviravo apie laisvalaikį su savo mažaisiais.  Baleto primarijaus Nerijaus Juškos, sveikatingumo trenerio Igno Bakėjaus ir „Mamų radijo“ įkūrėjos Lauros Mazalienės vaikai dažnai diktuoja, kaip jie visi kartu turėtų leisti laisvalaikį.

Laidos „Mamyčių klubas" dešimtasis gimtadienis
 / Pauliaus Peleckio nuotr.
Laidos „Mamyčių klubas" dešimtasis gimtadienis / Pauliaus Peleckio nuotr.

Pusantrų metų dukrą Evą ir trejų su pusę sūnų Paulių auginantis N. Juška ir jo žmona Agnė prisipažįsta, kad jų vaikų, kaip ir kitų ant scenos pasirodančių žmonių mažylių, vaikystė neatsiejama nuo tėčio pasirodymų.

„Vaikai spektakliuose pradėjo lankytis nuo pirmo mėnesio“, – šypteli Nerijus. O paklausus, kaip tokie kūdikiai išbūna visą pasirodymą, Agnė atskleidė paslaptį: „Reikia pratinti po truputį. Net ir mūsiškiai neišsėdėdavo ilgai, bet pirmą kartą pabuvo 10 minučių, paskui 20 ir žiūrėk, jau pirmą dalį išklauso ramiai.“

A.Juškienė didelį dėmesį skiria ir veikloms namuose. Jos ne tik gali būti įdomios, bet ir lavinančios, ugdančios. „Kiti namie bijo užsiimti piešimais ar žaidimais, bet mes leidžiame net su smėliu žaisti.. Taip pat nevengiu į žaidimus įtraukti ir smulkių darbelių, kaip, pavyzdžiui, medelių laistymas“, – patirtimi dalinasi dviejų vaikų mama.

Šeima nevengia ir išėjimų į viešumą – visi keturi labai mėgsta turkštis vandenyje, todėl vandens parke lankosi mažiausiai kartą per savaitę, lekia dviračiais, lankosi įvairiose šventėse.

„Šį sekmadienį Nerijaus Juškos baleto mokyklos mergaitės pasirodys šeimų šventėje Vilniaus rotušėje – eisime jų palaikyti ir papramogauti, nes laukia užsiėmimai ne tik didesniems, bet ir visai mažiems vaikučiams“, – išdavė artimiausius planus N. Juška.

Laidos „Mamyčių klubas" dešimtasis gimtadienis
 / Pauliaus Peleckio nuotr.
Laidos „Mamyčių klubas" dešimtasis gimtadienis / Pauliaus Peleckio nuotr.

Trečio besilaukianti dviejų dukrų mama L. Mazalienė įvardija, kad didžiausia pramoga – būti kartu. „Kartais visai nesvarbu, esame namie ar keliaujame, svarbu visi kartu. Mūsų vaikai labai mėgsta, kai jų žaidimuose dalyvaujame ir mes. Man pastaruoju metu juose dažnai tenka močiutės vaidmuo“, – kvatoja veikli mama.

Atšilus orams šeima renkasi pramogas lauke – dažnai lankosi Kernavėje kopinėdami piliakalniais, grįžta pas tėvus į pajūrį, kur vaikštinėja kopose ir pušynuose.

„Aišku, mėgstame ir smagius renginius, kurie subalansuoti visai šeimai. Gaila, kad jų nėra daug“, – pripažįsta Laura, kurią su visa šeima bus galima sutikti šį sekmadienį nuo 11 val. vyksiančioje šventėje. Ten mažylės ne tik pramogaus, dalyvaus konkursuose, edukaciniuose užsiėmimuose, bet ir klausysis mamos vedamo seminaro. Visą dieną rotušės viduje vyksiančiuose seminaruose tėvams bus įkurdinta erdvė ir vaikams, tad kol mama „Aptaclub“ paskaitoje „Mažas nėra didelis“ dalinsis, kaip jai sekasi rūpintis mažylių mityba, Deimilė ir Aurėja turės kur žaisti.

„Mes eisime visur, kur dukroms bus veiklos, nes labai gera matyti jas laimingas. Dar vienas dalykas atviliosiantis mus į šventę – tai Elzos ir Olafo pasirodymas. Mes net juokiamės, kad po žodžių mama ir tete, Aurėja išmoko sakyti Ana ir Elza“, – šypsosi L. Mazalienė.

Šventės akimirkas rasite nuotraukų galerijoje:

Naujausi straipsniai