Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė: „Kartais būti mama reiškia būti labai pavargusia“

Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė / TV3 nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-09-06 10:20
„Kartais būti mama reiškia būti labai pavargusia“ – neslepia laidos „Mamyčių klubo“ vedėja Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė. „Aš neįsivaizdavau, kad skausmas gali būti toks stiprus“ – praėjus savaitei po gimdymo atviravo atlikėja Anžela Adamovič-Gečienė. „Kartais būti tėčiu reiškia, kad visus darbus namuose reikės daryti penkiskart ilgiau, bet kartu su sūnumi“ – prisipažįsta jubiliejinio sezono „Mamyčių klubo“ laidų pašnekovai.

Stebint žinomas mamas viešojoje erdvėje, kartais atrodo, kad jos visada šypsosi, jų vaikai švarūs, protingi ir paklusnūs, o vyrai – pagrindiniai pagalbininkai buityje.

Tiesa kiek kitokia. Motinystė – ne tik gražios nuotraukos, bet ir bemiegės naktys, pykstantys vaikai, betvarkė namuose, visą dieną neklotos lovos, atšalusi kava ir horizontai, į kuriuos dairantis akivaizdu, kad taip būtinos pagalbos šią akimirką prisišaukti nepavyks. Tačiau tikras gyvenimas kartais toks. Todėl šį sezoną norime padrąsinti mamas būti visokiomis. Dalintis ne tik džiaugsmais, bet ir rūpesčiais, nes tikrame gyvenime jų tikrai netrūksta“, – pasakoja laidos veidas ir siela Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė.

„Mamyčių klubas“ su žiūrovais sveikinsis 10 kartą. Pirmoje sezono laidoje laidos kūrybinė grupė lankys jaunus tėvelius, muzikinio projekto „X Faktorius“ suvestą porą Anželą ir Žygimantą Gečus. Išvysite, kaip aktorė Agnė Grudytė bei jos dukrelė ruošėsi mokyklai.
Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė / TV3 nuotr.
Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė / TV3 nuotr.

Laidoje taip pat sužinosite, kaip Indrės ir Jogailos Morkūnų dukrelei Marijai sekėsi pirmą dieną darželyje. Specialistai patars, kaip jam pasiruošti bei ką daryti, kad rytai būtų sklandūs. Su sūneliu Aleksandru laidos vedėja apsilankys ekskursijoje, kuri pritaikyta šeimoms su vežimėliais.

„Labai norime padrąsinti ir paskatinti tėčius. Todėl nuolat ieškosime ir rodysime tuos, kurie drąsiai leidžia laiką su savo atžalomis, nori kartu augti ir kitiems patarti, koks įdomus gali būti vaikų laikas su tėčiais“, – sezono naujienomis dalijasi laidos vedėja.
Taip pat laidoje – aktualūs patarimai besilaukiančioms ir jaunoms mamoms, receptai kaip viską spėti ir rasti laiko sau, kai namuose daugiau nei vienas mažylis, ką veikti su vaiku ir daug kitų atradimų laukia jūsų šio sezono laidose.


Mamyčių klubas su jumis kiekvieną sekmadienio rytą nuo rugsėjo 9 d., 8.30 per TV3.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai