Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė – apie naują gyvenimo etapą ir kodėl norėtų atsukti laiką

ŽURNALAS TELEFONE
Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė / Tomo Kaunecko nuotrauka
Autorius: JŪRATĖ RAŽKOVSKYTĖ
Publikuota: 2021-06-09 20:01
„Norėčiau atsukti laiką atgal. Ar ką nors keisčiau? Ne. Tik tam, kad geriausias akimirkas išgyvenčiau du kartus“, – šypsosi laidų ir renginių vedėja Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė (31).

Iš kito kambario Indrė atsineša žurnalą „Žmonės“. Senas, 2015 metų sausio mėnesio, numeris, kur ji – pirmą kartą „Žmonių“ viršelyje. Saugo visus savo viršelius – tarsi savotišką gyvenimo metraštį. Vartome žurnalą lyg nuotraukų albumą: tada dar mažai kas žinojo, kad graži, iškalbinga, viena geidžiamiausių televizijos laidų vedėjų draugauja su pramogų pasaulio vilku – renginių agentūros „Pirmoji kava“ vadovu Jogaila Morkūnu. Dar mažiau kas tikėjo, kad dėl meilės šiai merginai užkietėjęs moterų širdžių ėdikas netrukus žengs prie altoriaus, kad jiedu turės du vaikus. Ir, deja, po ketverių santuokos metų pradės ilgą, skausmingą skyrybų procesą, kuris vis dar tęsiasi.

Puikiai atsimenu tą interviu. Ir pavadinimas toks simbolinis – „Aš niekada netilpau į tradicinio gyvenimo rėmus“.

Kaip įdomu, tais pačiais metais, tik rugsėjį, ir ištekėjau. Ko gero, vis dar netelpu į tradicinio gyvenimo rėmus. Apskritai – į jokius rėmus.

Tame straipsnyje yra viena nuotrauka, kurioje aš jau matau dabartinę save. Tokią, kuri beveik žinojo, kas jos laukia, bet vis tiek nusprendė tai padaryti. Labai mėgstu knygos „Erškėčių paukščiai“ pabaigą: „Erškėčių paukštis gieda gražiausią savo giesmę gyvenime, kol spyglys perveria jam krūtinę. Jis nežino, kas jo laukia, ir gieda. O žmonės žino – ir vis tiek tai daro. Vis tiek.“

Visą tekstą gali skaityti tik žurnalo ŽMONĖS programėlės prenumeratoriai

Išbandykite prenumeratą nemokamai, vėliau tik 4,99 € /mėn!

Kodėl verta prenumeruoti žurnalą ŽMONĖS telefono programėlėje?
  • Pirmas mėnuo nemokamas, o po to tik 4.99 Eur / mėn. Atsisakyti galėsite bet kada!
  • Prenumeratoriai naują žurnalą skaito pirmieji. Jau trečiadienio vakarą!
  • Žurnalo archyvas visada po ranka.
Atsisiųskite ŽMONĖS programėlę iš „App Store“ arba „Google Play“ parduotuvių.

Naujausi straipsniai