Indrė Kavaliauskaitė ir Mindaugas Stasiulis ves ir „Chorų karus“ – trečią projektą iš eilės

Indrė Kavaliauskaitė ir Mindaugas Stasiulis / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-03-09 13:46
Ateinantį sekmadienį TV3 žiūrovai išvys projekto „Šuolis“ didįjį finalą, todėl eteryje startuos kitas šou – jau šeštasis muzikinio projekto „Chorų karai“ sezonas. Laidos vedėjais taps projektų „Šok su manimi“ ir „Šuolis“ vedėjų duetas – Indrė Kavaliauskaitė ir Mindaugas Stasiulis, praneša Žmonės.lt.

„Jie kartu sėkmingai dirbo jau dviejuose projektuose, esame patenkinti jų darbu, todėl kito dueto net neieškojome. Duetas tęs savo darbą „Chorų karuose“, nes įsiklausėme ir į žiūrovų nuomonę, o jiems, panašu, vedėjai patinka. Šis tandemas tikrai geras – jie vienas kitą papildo, kartu dirba ir prie scenarijų“, – Žmonės.lt sakė prodiuserė Neringa Kavaliauskienė.

Ji užsiminė, kad žiūrovai iš šio vedėjų dueto sulauks nemažai staigmenų ir netikėtų siurprizų. „Iš jų sulauksime ir dainų – „Chorų karuose“ kartu jie net uždainuos“, – šyptelėjo N.Kavaliauskienė.

Muzikiniame šou žiūrovai išvys septynių skirtingų chorų kovas, kuriems atsakingai vadovauti ėmėsi generolai: Kauno choro generolas – grupės „Thundertale“ – lyderis Laurynas Baškys, Tauragės choro generolė – merginų grupės „Magnit“ lyderė Kristina Ivanova, Jonavos choro generolas – Arvydas Vilčinskas, Klaipėdos choro vedlys – Edgaras Lubys, Panevėžio choro generolas – Virgis Valuntonis, Šiaulių choro vedlė – Laura Remeikienė ir ypatingo septintojo choro vadas – Stano.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai